Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kolejne moto :)


KrechaGsx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, piszę temat ponieważ mam dylemat który motocykl jest lepszy w sensie pod względem pozycji za sterami, spalanie, moc, eksploatacja silnika i pod każdym innym względem :)

Mam 183cm wzrostu więc ważne jest też żebym nie wyglądał śmiesznie na motocyklu.
Przedstawie moją historie posiadania motocykli żeby co po nie którzy zaoszczędzili czasu na pisanie hejtów, że pewnie dopiero zaczynam lub coś w tym stylu :)

-Cz350 na czymś trzeba było jeździć mając 15 lat :P

-Honda Cb 450 pierwszy motocykl który na prawde jechał :)
-Suzuki gsx600f tzn. jajko :P
-Suzuki Gsxr750W jeździło się na nim idealnie :)
-Yamaha fzr1000 aktualnie :)

Teraz to co chętnie bym zakupił to:
-Honda cbr900rr sc33

-Honda Vtr 1000 SP1/SP2
-Suzuki TL1000r

-bądź jakiś Gsxr

Co myślicie, jakie macie doświadczenie z w/w motocyklami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moje 5gr na temat 750w vs sc33...wszystko na korzyść tego drugiego. Pozycja bardziej "turystyczna", moment/elastyczność, masa/poręczność/zwrotność, spokojnie mieści się w 7/100 przy mieszanym trybie jazdy. Przy 180 wzrostu mieściłem się jakoś na styk, kolega zaś haczył kolanami o boczne owiewki.

Małym i jedynym wg mnie "minusem" jest 16 calowa przednia felga (tak jak w nr750 i pierwszych hornetach) co ogranicza dostępność opon, ale zdaje się, że dostępny jest w tym rozmiarze (130/70/16) bridgestone s20 przez wszystkich ubóstwiany, więc żaden to problem. Trafiają się czasem sprzęty ze zmienioną felgą na 17 cali (cbr600f3, vfr750). Lubi potrzepać kierownicą przy ostrej jeździe naszymi drogami, ale można przywyknąć a nawet polubić ;) Ogólnie bardzo udane i fajne moto. Do schowka wieczorem ładujesz 5 (słownie: pięć) puszek złocistego napoju i sącząc w garażu, kończysz udany dzień w siodle ;)

Niestety (tak w razie W) już od dawna jest problem z dostępnością silników na rynku wtórnym i tu bym się rozejrzał jak to jest z dostępnością silników do innych interesujących Cię modeli. Sprzęty lubiane przez wszelkiego rodzaju katów, morderców i innych dewiantów, ale jeśli jeszcze jeździsz fzr to możliwe, że da się jeszcze wyszukać jakieś zdrowe sc33 w sensownym stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.