Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc w doborze wydechu/GS500


Scaral102

Rekomendowane odpowiedzi

Bry ;)

Tak patrze na te swoje dwa kółka i przyszedł czas, żeby znowu cos w nim zmienic, a że troche nim jeszcze polatam i obecny/fabryczny dźwiek/wygląd mi sie znudził to padło na wydech.

Czytam o budowie tłumika, zastosowaniach, plusach i minusach ale nie moge znaleźc niczego konkretnego.

Dodam, że nie chodzi mi o podwyższenie mocy (rzadko latam wiecej jak 160/170km wiec nawet jak bedzie ten spadek to wiekszej roznicy mi to nie zrobi), i delikatny wzrost spalania tez mnie nie przeraza (teraz ciagnie 4,3l z pasazerem wiec jak doleci do 5-5,5l to nie bedzie najgorzej)

Osobiscie mam w sumie 4 wytyczne:

- NIE przelot
- Najlepiej jak wydech bedzie krótki
- wiem, ze z GS'a duzo nie wykrzesam ale delikatny basik poprawi humor :3

- hajsyy... 300zł w porywach do 400zł ?

Teraz pytanie do ogółu... Za czym sie rozglądać ? jakies konkretne linki olx/allegro/etc. ?
Nie wymagam nie wiadomo czego, taka zwykła, mała zmiana ;)

Mam tu coś takiego ale to chyba przelot jest (?) (sry nie znam sie.... ;/)
http://olx.pl/oferta/tlumik-CID5-IDaGAzL.html#907d94f0e9



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... wolalbym wydech akcesoryjy z dwoch powodow. 1. Jak nie spasuje mi nowy zawsze bedze mogl wrocic do starego i 2. Wzgledy estetyczne :) mala puszka w carbonie ladnie wyglada :P

Marian, nie koniecznie ma wyc, a do baku jest za co wlac hehehe :P

Po prostu przyszedl czas, zeby cos tam w nim pomajstrowac, a wydech dobrze sie do tego nadaje wiec tak jak napisalem szukam jakiejs malej/krotkiej puszki (cos jak z linku) . Jakims fajnym delikatnym pomrukiem :)

Tylko nie wiem czego konkretnie mam szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie wiem jak rzedowa 2-ka chodzi na przelocie ale na tej joszirurce będzie pewno głośny w 3dupy

http://olx.pl/oferta/tlumik-nexxus-suzuki-gs-500-CID5-IDaix2T.html#1a2f53f51d coś takiego,nie wiem moze da sie coś z tym zrobić,ale raczej wątpie

zastanawiam sie nad sprzedaniem mojego microna w carbonie,jakby cos to dam Ci znać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, szkoda że już sprzedałem swojego gsa 500 bo rozmyslałem aby osobno sprzedać tłumik, bo miałem na niego mase chętnych osób. W linku foto

http://img13.staticclassifieds.com/images_tablicapl/256177213_4_644x461_suzuki-gs-500-e-yoshimura-a2-motoryzacja.jpg

A chodziło to tak:

Szukaj takiej yoshimury. Za kilka setek może znajdziesz a chodzi to naprawde ciekawie, mocno przyciąga uwage pieszych na mieście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.