Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Virago 535-większy,jaki??


osa71

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że temat choperków nie jest ulubionym na tym forum,ale może ktoś jednak w ramach luzu sie wypowie? Pojeździłem sezon Virką 535 i...wiedziałem! Już myślę powoli nad czymś innym,większym...i tu jest problem. Od razu powiem że nie chodzi mi o wymiary moto,bo jestem zdecydowanie średniego wzrostu i na virce źle się nie siedzi,tylko jakby silnik był mocniejszy... Zastanawiałem się nad virką 750,dragiem 650,ale jakos nie przekonują mnie parametry tych motocykli,750-ka tylko 10KM więcej,a drag nawet mnie zszokował bo 650 ma mniej kucyków niż moja 535! Co Wy byście poradzili,co jeszcze brać pod uwagę?Może Intruder 800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Honda Shadow / CB1100(klasyk)?

Kawasaki W800 (bardziej klasyk)

H-D Sportster (bron mnie Panie Boże to nie żadna autopromocja)?

Triumph (Boneville/klasyk)? 

Intrudera widziałem, jak dla mnie za wielka kobyla (kwestia gustu)

 

Podjedz do salonu, obejrzyj i usiądź najlepiej żeby zobaczyć jak to będzie wyglądało. 

 

Ja się przesiadłem z Jawy, gdzie było jak dla mnie strasznie wysoko (mam 178 cm wzrostu) na Kawasaki Eliminatora (luz, kapitalnie się siedziało). Teraz mam Sportstera i więcej mi do szczęścia nie brakuje (bynajmniej nie w tym sezonie). 

 

Moj znajomy jeździ na Virago i mówi, ze za nic by nie zmienił. Wygodnie (nisko) mu się siedzi (a kawal chłopa z niego), motocykl zwrotny i lekki. Wiec chyba wszystko zależy od tego co Ty z ta maszyna chcesz robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chopper tylko V-ka, żadne rzędówki ani single i jak chcesz normalnie jezdzić to szukaj od 750. Intruder nie jest zła opcja, tylko jaki rocznik? mnie osobiscie duzo bardziej podoba sie starszy model VS, ale 400-600 to porażka. Zobacz sobie Maraudera (chociaz to bardziej cruiser), stara Magna tez dosc nieźle zapier.ala, ma silnik V4 wiec jest czym jezdzić... tymi jezdziłem kiedyś, najlepiej jezdzilo sie na Intruderze.

a znając życie za 2 lata zmienisz na coś koło 1.4 litra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Boss Hoss ;)

 

 

mój sąsiad mial BossHossa, najsłabsza wersja co prawda, ale i tak podobno jaja urywało, nie jezdzilem znam z opowiesci. trzymal go w Dortmundzie, bo u nas tym nie dało sie jezdzic... zapytalem sie go kiedys jak wrazenia, odpowiedział : eee tam, nuda panie, wole moją szadołke :D

ale decyzja nalezy do ciebie, z takim BossHossem byłby szpan, jeszcze frędzle kita ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój sąsiad mial BossHossa, najsłabsza wersja co prawda, ale i tak podobno jaja urywało, nie jezdzilem znam z opowiesci. trzymal go w Dortmundzie, bo u nas tym nie dało sie jezdzic... zapytalem sie go kiedys jak wrazenia, odpowiedział : eee tam, nuda panie, wole moją szadołke :D

ale decyzja nalezy do ciebie, z takim BossHossem byłby szpan, jeszcze frędzle kita ...

 

A nie była to sąsiadka? Wtedy udałbym, że rozumiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za te wszystkie szpanerskie pomysly,zostaje na ziemi. Co do rocznika moto to cos 1996-1998 pojemnosc mysle kolo 800 bo ciezszy sprzet byloby ciezko zapakowac do garazu bo ciasno. Myslalem o intrudrze wlasnie vs,choc serce podpowiada zeby zostac przy virce,wiec zostaje tylko 750. Czy jest ktos kto przesiadl sie z 535 na 750? Chetnie bym posluchal jakie sa konkretne zalety z takiej zmiany,czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz już podmienić to kupuj virkę 1100, między 535 a 750 jest bardzo mała różnica, sprawdzałam więc mogę powiedzieć, sama mam 535 i choć na trasie brakuje jej często mocy to jest to maszyna, której nie zamienię na inną, choć do szybszej jazdy zakupiłam thundercata 600R ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz już podmienić to kupuj virkę 1100, między 535 a 750 jest bardzo mała różnica, sprawdzałam więc mogę powiedzieć, sama mam 535 i choć na trasie brakuje jej często mocy to jest to maszyna, której nie zamienię na inną, choć do szybszej jazdy zakupiłam thundercata 600R ;)

Dzięki bardzo, też wlasnie tak myślałem, że róznica za wyjątkiem wielkości moto chyba nie za duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.