Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dzień dobry


ElCondorro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich forumowiczów,

 

Nazywam się Bartłomiej, mieszkam w Gliwicach.

No to krótka historia jak to było z tymi motorami ... już w podstawówce zaczęły mnie interesować, początkowo ujeżdżałem "Pony" kolegów bo na zakup własnej motorynki stać mnie nie było, a mama zawetowała pomysł na realizację zakupu. Przełamanie nastąpiło w 7-8 klasie SP i tak stałem się szczęśliwym posiadaczem OGAR'a, trzy biegowego, z silnikiem JAWY. W technikum, w wakacje sobie dorabiałem i tak udało się zebrać 1K PLN, zapadała decyzja - OGAR pod młotek, czas na coś mocniejszego - pojawiła się MZ'ta 150. Niestety na prawko byłem jeszcze za młody, jeździłem głównie po drogach gruntowych, po roku poszła do żyda... i tak kilka lat minęło, zdążyłem się ożenić i doszedłem do wniosku, że czas zrobić kat A. Egzamin zdany rzutem na taśmę, pierwsze podejście i zarazem ostatni termin dostępny w LOK'u(wczesny listopad), na wiosnę pojawił się B12 I gen, przerobiony na streeta. Po 3 sezonach sprzedałem, powody w sumie 2... bandzior miał jednoosobowe siodło, na dłuższych trasach się męczyłem - N'ka. Obecnie rozglądam się S'ką, a w podróże planuje zabierać również drugą połówkę (i nie chodzi o wódkę wink.png).

W czym mogę pomóc ...rozwiązać problemy natury informatycznej, choć zaznaczam - hakerem nie jestem. Amatorsko warze piwo więc jeśli ktoś chciałby spróbować swoich sił  - służę, radą. Gdy kończy się sezon lubię polatać na desce. Poza tym lubię obejrzeć dobry mecz, pograć na PS, od czasu do czasu coś ugotować. Dziękuje za uwagę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.