Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

HONDA CBR F4i 600 Repsol


Fleku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to moj pierwszy post na tym forum także witam kolegów mam prośbe o pomoc w ocenie tego motocykla http://olx.pl/oferta/honda-cbr-f4i-600-repsol-CID5-ID7EfU9.htmlmam zamiar go obejrzeć tylko ze to będzie długa wyprawa bo dzieli nas 400 km także powiem co usłyszałem od sprzedającego tak wiec  mówił ze wymieniał lańcuszek rozrządu , łożysko główki ramy,olej i filtr w silniku oraz uszczelniacze w lagach zapewnił ze nie miał większego problemu z moto te wszystkie naprawy i wymiany były pod koniec sezonu 2014, przejzdził nim 2 sezony a kupił moto o goscia ktory sprowadzil go z angli i użytkował 5 lat moto z 2003r w nieorginalnym malowaniu REPSOL zastanawia mnie jeszcze zmiana tylnej kanapy na sport bo jak w temacie jest to wersja f4i a nie f4i sport

także co byście doradzili lub zrobili bedąc w mojej sytuacji 

z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pytasz to proszę:

http://www.motocykle.slask.pl/topic/134470-s-honda-cbr600f4i-sport/

Jeśli chce nadal sprzedać to bierz go w ciemno.Rezerwuj wplacaj zaliczkę żeby ktos nie zwinął bo powoli sezon nadchodzi i wszystko sie pozmienia.Popatrz sobie po ile już chodzą napradę fajne f4i.Ona sobie wymysliła suzuki dla tego sprzedaje.Mozesz to moto kupić w ciemno na moja odpowiedzialność.

Ten co dałeś linka jaki jest to widać.Czerwony w świetle tego respola powinien kosztować z 14 tys patrząc na ogólny stan.

Samo w sobie malowanie bardzo fajne,mi tez sie podoba ale ten egzemplarz to jest porażka.Nalepki na baku to troche mu zjechały :) nawet w takim drobnym szczególe nikt sie nie przyłozył.Jak go chcesz to mów 9 bo zainteresowanie ludzi coś czajacych tym moto bedzie zerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według zdjęć jest to F4i sport ponieważ rama, wahacz, stelaż ma czarny, wątpię, że chciałoby mu sią malować chociaż w sumie skoro moto malowane..

Tarcze w F4i sport mają środki takie złotawe, natomast zwykła F4i środek ma szary

Bardzo głupio wygląda napis na zadupku 600 RR... ponieważ nie jest to 600RR...

Po obdzierane ranty felg..

Ta oponka z tyłu nie wygląda na stand BDB a raczej w zależności od jazdy środek wystarczy na ok 2tysie km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedający odrazu powiedzial na wstępie że rama byla malowana tak jak i wahacz ponieważ w orginale była srebna jak f4i  tak też jest w papierach że to jest f4i a nie sport chociaż z wyglądu jest to f4i sport tylko dlaczego ktos kiedy miał chec go przerobic na wersje sport to mnie ciekawi czy moto nie mialo jakiegos wiekszego dramatu w swoim żywocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pokazałem który warto.Jak uparcie brniesz w jakiś po przejsciach to nikt nie powstrzymuje.Nie ma f4i w oryginale w repsolu,jak znajdziesz to przemalowany albo w chińskich owiewkach.Przemalowany to masz pewność że fabra w niektórych miejscach bedzie odpryskiwać co widać na pierwszym na felgach,na ramie tez na pewno.Z daleka moze i wyglada nieźle ale jedź sobie zobacz w realu.

Ten drugi co dałeś ma juz tarcze po wymianie,czyli przebieg faktyczny jest duzy lub mocno w dupe dostał,duża szansa że są chińskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni jest godny obejrzenia. Cena trochę wysoko jak na 2001rok i totalna serie, jednakże też wygląda najlepiej.

Prawdopodobnie tylko z tyłu opona będzie się kwalfikować do wymiany więc możesz na tym zbić. A reszta przy oględzinach.

Zastanawia mnie trochę ta szara okleina na prawej owiewce, ponieważ jest ona z dwóch elementów natomiast tutaj ze zdjęć widać, że jest z jednego elementu :
http://www.cbr600.info/dane-techniczne/cbr-600-f4i-01-06/galeria-modelu-2001/red-blue-2/

 

Pamiętaj sprawdzić czy napinacz nie grzechocze, z reguły jest to między 5000-5500obr/min. Strasznie denerwująca sprawa.

 

Ten drugi repsol, że malowany to już z prawej strony obdartą czachę ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok 600 bedzie kosztować zarejestrowanie bo z zagranicy.Migacze już wsadzone chińskie od razu do wymiany.Jak je rozkręcisz to bedziesz wiedzial dla czego.Budowa wewnętrzna totalna lipa ,jak nagle przestanie dzialać to nic nowego.Możliwe że miał po przywiezieniu jakieś barakuda i zwineli,

na pewno trzeba sprawdzić świece opony oleje zawory ale to norma.Też mi się podoba,masz nasze blogosławieństwo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.