Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykl z ogloszenia


baltazar

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

Byłem tam parę razy. Dom koło Warszowic.  Handlarz ma na placu z 50 motocykli. Wszystko piękne, wszystko śliczne, wszystko wypryskane plakiem łącznie z oponami ( !!!! tak... jak zwróciłem uwagę że to ... chm.. nierozsądne to przyznał że to prokurator ale oczy kupują i myje opony przed wyjazdem z salonu cheche.. ciekawe jak).

Co do stanu technicznego ... wszystkie moto sprowadzane ma z Włoch. Wszystkie w atrakcyjnej cenie , wszystkie z małym przebiegiem ( 28-50K) .. bez względu na rocznik. Twierdzi że ma przebiegi udokumentowane bo ma wpisany przebieg na fakturze.... 
A teraz realnie - we włoszech moto w dobrym stanie są droższe niż u nas i mają dużo większe przebiegi niż nasze . A te moto są tańsze niż nasze i mają malutkie przebiegi... 
Ostatnio oglądałem tam też Vstroma tylko 650. Odpuściłem sobie. Motor mało wybacza ... :) a częsci drogie. Znalazłem krajowego z historią serwisową ( którym obecnie pomykam). Niestety w suzuki nie sprawdzisz historii moto z zagranicy. 

Mam na miejsce ze 20 km, ale nie jestem mechanikiem. Na jazdę próbną pozwala zgodnie z zasadą ( najpierw kasa w rączce...) więc się nim nie przejadę. Tym bardziej że moto ma sprowadzane i nie ubezpieczone więc jazda na własne ryzyko.  Więc do Łodzi to pewnie transport na platformie ( chyba że lubisz ryzyko.. i przywieziesz jakąś swoją blachę...)
Jak w czymś mogę pomóc to wal. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .Jezeli mogę podpowiedzieć to bylem dzisiaj ogladać moto w salonie Motofrajdy w Nędzy ,konkretnie oglądałem dla kolegi KTM-a ale przyjzałem się trzem V-stomom, jeden niebieski drugi błekitny a trzeci czarny którego jeszcze nie wystawili ale powiedzieli ze lada dzień go wystawią. byly.Sprzęty w zacnym stanie bezwypadkowe i orginale daja jeszcze gwarancje pisemną na motocykle .jak chcesz to tam zadzwoń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz w pobliżu to zajrzeć zawsze można. Poznałem jednego zadowolonego z zakupu tam moto - więc można trafić...:)

Zresztą więcej opinii chyba o tym sprzedawcy jest tutaj : 

http://www.motocykle.slask.pl/topic/132781-opinia-o-firma-us%C5%82ugowo-handlowa-baster-zory/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.