Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

13-16 czerwiec Dni Otwarte BMW Motorrad (Gliwice-Gazda)


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś planuje uczestniczyć? Ktoś z Was wysłał ankietę i oddzwonili?

Ja mam w piątek o 8.00 godzinkę z S1000R potem o 9.00 godzinkę z K1600GT i o 10.00 F800R :D S1000RR nie mieli wolnej w tym terminie, ale golas bardziej mnie interesuje nawet :)

Ktoś z Szanownych również skorzysta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierała się grupa na konkretną godz - było 5 motocykli a szóstym jechał pracownik BMW i prowadził całą ekipę swoim tempem po wyznaczonej trasie.

Więc nie łudź się że dostaniesz S1000 do poszalenia na pół godziny do dyspozycji :P

Złożymy się w tą piątkę dla kierownika na bardzo dobrą flaszkę...niech podgoni trochę tempo i da pogumować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś planuje uczestniczyć? Ktoś z Was wysłał ankietę i oddzwonili?

Ja mam w piątek o 8.00 godzinkę z S1000R potem o 9.00 godzinkę z K1600GT i o 10.00 F800R :D S1000RR nie mieli wolnej w tym terminie, ale golas bardziej mnie interesuje nawet :)

Ktoś z Szanownych również skorzysta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamówiłem jazdy na jutro, bedziemy się widzieć o 9 ;) na 9 mam k 1300s, a o 10 K1600GT. wezmę kamerę na kask ;) później zobaczymy. też zostaliście poinformowani o kaucji na moto?

Hejo! No jak już zmontujesz jakiś klip z tego naszego dziś "testowania" to daj znaka ;). Może gdzieś się tam w kadrze znaję.

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez dzis jeździłem ale od 12. Muszę przyznać że te nowe modele bmw to 1-sza klasa. Bmw s1000r w trybie dynamic to naprawdę wsciekly jest. Na 2-ce bez sprzęgła mi wyrwał na gumę przy trochę wyzszych obrotach. Znowu k1600gt to kawał lokomotywy. Wspaniale jeździ i skreca jak na swoją masę, do tego to wyposazenie... pieknie brzmi te 6 cylindrów, do tego potężny uciag. Nowy Gs 1200 też zrobil na mnie duże wrażenie. Nowy silnik gsa jest duzo mocniejszy na dole od poprzednika. Tez pieknie chodzi. Swoją drogą nieźle pilot podkrecal tempo, to mi się podobało. Ciekawe jakie są wasze wrażenia z jazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie jestem mega pozytywnie zaskoczony.

 

Zaliczyłem GS 1200 - zakochałem się od razu, mega motocykl tylko trzeba lubić taka charakterystykę pracy silnika.

Potem S 1000 R - nie potrafię wypowiedzieć się o nim, jechałem w deszczu i kontrolka od ESP nie przestawała migać, motocykl super twardy i dla ludzi o mocnych nerwach :D

Na sam koniec K 1300 S - miłość mojego życia, gdybym miał porównać wszystkie to ten chciałbym najbardziej :D

 

A Pan z X3...co tu dużo mówić, mi tam GPS pokazał 220 jak skończyłem 3 jazdę więc gość dawał radę.

 

Jak macie czas to jedzcie, było jeszcze parę wolnych okienek na dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja w sumie jestem mega pozytywnie zaskoczony.

 

Zaliczyłem GS 1200 - zakochałem się od razu, mega motocykl tylko trzeba lubić taka charakterystykę pracy silnika.

Potem S 1000 R - nie potrafię wypowiedzieć się o nim, jechałem w deszczu i kontrolka od ESP nie przestawała migać, motocykl super twardy i dla ludzi o mocnych nerwach :D

Na sam koniec K 1300 S - miłość mojego życia, gdybym miał porównać wszystkie to ten chciałbym najbardziej :D

 

A Pan z X3...co tu dużo mówić, mi tam GPS pokazał 220 jak skończyłem 3 jazdę więc gość dawał radę.

 

Jak macie czas to jedzcie, było jeszcze parę wolnych okienek na dzisiaj.

Ja żałuję, że straciłem jazdę na F800GT podczas gdy K1300R stał wolny obok. Chłopaki, którzy jechali mówili, że S1000R przy nim to było pierdzikółko ;). Powala wyglądem i parametrami, a z seryjnym Acrapovic'em  brzmiał niemożliwie. Jak będę duży to sobie kupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.