Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cześć


DonSul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Nazywam się Patryk i mam 23 lata. Jeszcze nie mam motoru ani prawa jazdy, ale właśnie zaczynam jazdy. Mam nadzieję że pójdzie gładko. Pomimo tego już przeglądam internet w poszukiwaniu jakiegoś ubioru i motoru oczywiście. Niestety jestem zielony w tym temacie, a nikt z moich bliskich nie jest motocyklistą, więc liczę na waszą pomoc. Liczę że będzie tu przyjemnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam motocykla oczywiście żeby miał papiery na A2. Kwota do 6 tyś zł. Z tego co przeglądałem to Kawasaki ER5 mi się najbardziej podobało, chociaż jakbym miał do wyboru CB 500 w lepszym stanie też bym przygarnął. Ostatnio także przyglądałem się GSX-F tylko nie wiem czy nie był by to trochę za duży motor jak na początek. Ogólnie szukam motoru do miasta, ale żeby można było także spokojnie zamontować kufry aby móc się zabrać na jakiś wypad. I raczej się będę kierował stanem motoru niż moimi zachciankami. Jakby ktoś coś słyszał o jakiś fajnym sprzęcie na sprzedaż to dajcie znać bo na allegro i olx mały wybór takiego sprzętu na śląsku. Może macie jakieś pomysły na pierwszy motor??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. Ja też zaczynałem od er 500. Fajna sprawa na początek (przynajmniej jak dla mnie, też bylem zielony przed pierwszym moto), jest lekki i duzo wybacza. Aha pamietaj motocykl nie motor :) motor masz pod maską w aucie hehe, pozdro i do zobaczenia na trasie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam motocykla oczywiście żeby miał papiery na A2. Kwota do 6 tyś zł. Z tego co przeglądałem to Kawasaki ER5 mi się najbardziej podobało, chociaż jakbym miał do wyboru CB 500 w lepszym stanie też bym przygarnął. Ostatnio także przyglądałem się GSX-F tylko nie wiem czy nie był by to trochę za duży motor jak na początek. Ogólnie szukam motoru do miasta, ale żeby można było także spokojnie zamontować kufry aby móc się zabrać na jakiś wypad. I raczej się będę kierował stanem motoru niż moimi zachciankami. Jakby ktoś coś słyszał o jakiś fajnym sprzęcie na sprzedaż to dajcie znać bo na allegro i olx mały wybór takiego sprzętu na śląsku. Może macie jakieś pomysły na pierwszy motor??

 

Witaj! :)

A poza tym to cb500 rządzi !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.