Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kurs kat. A BB.


wlosien

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Porwał mnie majowy weekend i jak zacząłem pisać ten temat, to wyszedłem. Szukam OSK w Bielsku, w którym nauczą mnie, jak się nie zabić. Jako, że już jestem trochę starym capem, mogę od razu podchodzić do pełnego A. Było dużo wątpliwości, bo te Gladiusy na pewno mają kopyto (70KM przy pewnie z 200 kg, no moja puszka przy tej mocy waży pod tonę). Zdecydowało to, że jest to tylko maszyna i sama z siebie nie zrobi mi krzywdy. Nie zrobi niczego, czego nie spowoduję. Zdrowego rozsądku jest dość. Chciałbym, żeby w ośrodku tym pracował ktoś, kto jest aktywnym motocyklistą i nie prawi jakichś herezji. Jako ludzie jeżdżący na pewno możecie kogoś od razu polecić lub skreślić. Szukałem oczywiście odpowiednich tematów, ale są świeże jak kurczaki w marketach. Po krótce: u kogo uczyć się jeździć? Cena jest czynnikiem drugorzędnym, z krótkiego wywiadu wynika, że w BB jest to ok 1600 plnów za sam kurs.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę nikogo polecić, ale mogę rozwiać Twoje wątpliwości co do Gladiusa. Pierwsze moto na jakie siadłem i jechalem to Gladius. Nie miałem żadnych problemów z utrzymaniem tej maszyny. Ci to tak marudzą, że to duże czy ciężkie to chyba chowali się na samych kalafiorach. Prowadzi się też fajnie. Mało skrętne może jest w odniesieniu do innych sprzętów, ale sądzę że każdy facet powinien sobie z tym motocyklem poradzić.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gladius jest całkiem fajny, ale nie trafiony chyba jako motocykl na egzamin. Co do wieku...nie wiem ile masz już wiosen, ale nie zastanawiaj się, tylko wal do jakiejś dobrej szkoły! Ja własnie jestem świeżo po zdanym egzaminie i też już mam ponad 40 lat,więc jestem dobrym przykładem,że można nawet w takim wieku rozpocząć przygodę z motocyklem! Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.