Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda CBF 500 Żory - pomoc w ocenie


Brow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!
Szukam CBFki 500 i zastanawiam się nad tym egzemplarzem. Co o niej sądzicie?

http://baster777.otomoto.pl/honda-cbf-M3986360.html

Na minus:
- dziwnie zrobiony ten tłumik,
- lewy ciężarek odstaje (ponoć tylko niedokręcony),
- naklejka żelowa pod logiem Hondy na baku (ponoć nie ma tam żadnych wgnieceń itp.),
- opona tył do wymiany, przód jeszcze na jeden sezon,
- tylne plastiki są chyba nieoryginalne (naklejki).

Sprzedający twierdzi, że moto proste, silnik i skrzynia biegów pracują znakomicie. Sprowadzany z północy Włoch, jak podkreślił. Tarcze i klocki w bardzo dobrym stanie. Napędu zostało więcej niż połowa. Dodatkowo zamontowany wyświetlacz biegów. Do moto 2 oryginalne kluczyki.

Może zna ktoś tego handlarza?
Byłby ktoś skłonny podjechać ze mną na oględziny?

Z góry dzięki za pomoc! clap.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem widziałem macałem, do rzeczy wiec 

- Wydech widac na pierwszy rzut oka ze sie rozlatuje juz po zdjeciach, rozje... w mak i poskładany na jakiś blaszanych opaskach

- Całe moto malowane 

- Do dupy położona szpachla na baku plus wgniotka

-Malowany prawy set

- Dekle silnika jakies porysowane maja jakies artefakty kij wie z czego 

 

Po takich rewelacjach wizualnych nawet nie prosiłem o palenie sprzeta bo strach na to wsiadac

 

Przebieg niby 29tys a tarcze w mojej fazie po 60tys wygladały bardzo podobnie !?!

 

 

Szczerze odradzam

 

Sprzedawca tez z ciulatym podejsciem

Motocykle az ociekaja plakiem wszystkie absolutnie wszystkie nawet opony wysmarowane, sprzedajacy nic nie chce powiedziec na temat historii moto twierdzi ze kupione sporowadzone i tyle.

Ogladałem jeszcze maszyne do siebie i tez sie wkurzyłem maksymalnie, igła orginalny lakier itp itd a moto wyciagniete spod TIR-a 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem w innym poście, że u tego handlarza nie patrzeć na opisy bo w każdym ogłoszeniu są te same. On nie zna się nic praktycznie na moto, sprowadza to masowo na niskiej marzy dla siebie, są paści i są moto godne uwagi. Te godne uwagi schodzą szybko reszta stoi i czeka na naiwnego. Ja sam kupiłem u niego moto ale to tylko przypadkiem bo jechałem oglądać całkowicie coś innego. Znajomy również kupił piękny sprzęt. Co to plaka arczi to masakra, każde moto tam jest tak "pielęgnowane" :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.