Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakup Honda Hornet 2003


PoLi1990

Rekomendowane odpowiedzi

mozna powiedzieć ze kupiłem hornetke :D lecz są małe komplikacje :D jestem w trakcie wyjaśniania, oby wszystko sie udało

 

Widziałem dziś Twoją maszynkę :) Zacna, czarna maszynka. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Ale tak czy siak nie stracisz na niej :) Ale przyznaj sam, że gdyby patrzeć tylko na wygląd to byś powiedział, że nóweczka, a Tu taki psikus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą zerkałeś ?

http://otomoto.pl/honda-hornet-cb-600f-M3983552.html

to maszyna naszego forumowicza, a raczej forumowiczki :) Tu masz sprzęt do sezonu już gotowy i pewny.

 

 

Moja konkretnie ;)

 

 

a co ta z żor ma na kierownicy po lewej stronie ?

 

Zajebisty wynalazek na zimne dni :) Nieraz mi gluty z nosa wisiały, ale w łapki było ciepło :) Za nowe trza zapłacić ok 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dziś Twoją maszynkę :) Zacna, czarna maszynka. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Ale tak czy siak nie stracisz na niej :) Ale przyznaj sam, że gdyby patrzeć tylko na wygląd to byś powiedział, że nóweczka, a Tu taki psikus :)

no cóż, kto by sie spodziewał :D wygląd mnie porwał i stan, no ale jakby nie patrzeć najważniejsza rzecz jest na minusie.... minimalnie strace na samym dojezdzie tu i ówdzie... ale układ mam ze sprzedającym, mam nadzieje ze z 'ryja dupy nie zrobi' bo małe pieniadze na to nie poszły... a samemu DANVIELDowi  nic ino pogratulować w tym ze walczy o klienta i sie zna na rzeczy... to trzeba przyznac, oby sie nie sparzyć na tym sprzecie... :P

 

luki85 gdzie to widziałeś moją maszyne ? na jeździe próbnej czy u DANVIELDA :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoLi1990 akurat byłem w odpowiednim czasie o odpowiedniej porze :D Życzę Ci, żeby wszystko było po Twojej myśli, bo maszyna zadbana.

 

P.S. Jak będziesz miał odrobinę szczęścia to może mojego szerszenia też zobaczysz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no oby oby :D a jak nie to pewnie na jakimś zlocie sie zobaczymy :D bo zamierzam jezdzić jak bedzie na czym hehe :D

 

no ale sam przyznaj ze wizualnie maszyna niczego sobie... :D a tu nóż  gardło :D obym wyszedł na swoje bo jak na razie same suprlatywy słyszłałem o tym egezplarzu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :D no wiadoma sprawa :D forumowiczko albo pakiet chusteczek i hejaaa :D nie no joke :D

W zeszłoroczny długi weekend majowy, kiedy jechaliśmy 750km w odczuwalnych 2stopniach najlepiej funkcję tę spełniły dwie kominiarki na głowie ;) "Zbierają" bez zdejmowania kasku. :lol:  A gdyby nie manetki, chyba bym "umarła" z zimna :) Co do Horneta, fakt, zajebista maszynka. Miałam przesiąść się na młodszego, ale oglądany przez mojego "eksperta" okazał się mocno "zmęczony". Nadarzyła się jednak sztuka ładna w postaci GSR'a, więc teraz potestuję GSR'a. Horneta jednak zawsze będę miło wspominać i kiedyś może jeszcze do niego wrócę ;) Mam nadzieję, że mój trafi w "dobre ręce" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.