Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co wybrac?? Prosze o opinie


Adi 70

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Ja bym Tobie poradzil zrobic ta trojka probna jazde ,w ten sposob sam dojdziesz do tego ktory najlepiej Tobie podejdzie.

Jesli jednak chodzi o nie zawodnosc , to sie powstrzymam od wypowiedzi poniewaz musialbym wlasnego chwalic  :P   ;) Oczywiscie to byl zart !  :)  

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja :) dodam jeszcze "troche" cos od siebie ;) .Pod wzgledem niezawodnosci powiedzial bym ze to jest ta sama liga.Z  tego co wiem ta trojka jest wyleczona z dzieciecych chorob. Jesli chodzi o komfort  jazdy powiedzial bym: 1Honda, 2 Kawasaki ,3 Yamacha.Ze spalaniem  tych moplikow  przy normalnym lataniu 90 -140kmh spokojnie  ponizej   6L.Honda ma dodatkowy + punkt ze wzgledu na 29L. pojemnosci zbiornika , z tego 5L rezerwy, nastepnie Yamaha 25L i Kawasaki 22L.Znow Kawa ma 2 dodatkowe +sy.Pierwszy za olejowo sterowane walki rozrzadu (Wario walki) .Wielki plusem tego cuda jest to ze nawet na 6ym biegu mozna spokojnie 50km/h latac np. po miescie,no i 2 plus to  ze "tylko" Kawa ma 6 biegow.Honda i Yamaha  maja 5 biegowe skrzynie.Znowu z innej strony  czy 5cio biegowa skrzynia to znowu taki minus? ja mysle ze co do nie ktorych to jest  troche takie wybrzydzanie na wysokim poziomie.Przynajmniej ja z 5BS nie mialem problemow.Jesli chodzi o Max. predkosc: 1Kawasaki ,2Yamaha ,3Honda , no ale nie bedziemy przeginali paly.W koncu tu chodzi o typowe turysty.

Acha,jeszcze dla kazdego po duzym plusie za naped po przez kardan.
Ps.Kolega ktory smiga FJR 1300 w styczniu na budziku mial ponad (218.000km) przejechane.Przy 160.000km. wymienil zawory i profilaktycznie lancuch rozrzadu.
Mysle ze to duzo................................................!no ale to jest tylko takie moje skromne zdanie ,a wybor nalezy do Ciebie :)

 

Pozdro.

Edytowane przez Taurus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzieki. Na dwuch z tej trojki mialem okazje sie przejechac, na jednym do okola komina, a na drugim to troszke km sie nskrecilo. Dzieki mojemu koledze, ktoremu jestem bardzo wdzieczny i bardzo mu DZIEKUJE. No a o apetycie ktory zostal wzbudzony to nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.