Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Częstochowa-Ojców-Kraków-Obidowa-Zakopane


maly203

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jestem tu nowy wiec na poczatek sie przedstawie jak dobre wychowanie nakazuje :)
Mam na imie Pawel a moj plecaczek to Agnieszka
od 4 sezonow jestesmy szczesliwymi posiadaczami naszej Yamahy FJR pieszczotliwie nazywanej Smoczyca
tyle tytulem wstepu a teraz do rzeczy
szukamy chetnych na wypad po oscypki do zakopca
nie lubie tego smierdzacego sera ale kazdy pretekst zeby nawinac 500 km jest dobry
startujemy z czestochowy i kierujemy sie na krakow ale nie a4 tylko przez olkusz po to by przejechac przez ojcow wiadomo fajne widoki zamek okazja pstryknac fajne fotki no i sekwencja kilkunastu fajnych zakretow  na drodze o fajnej nawierzchni to jest to co tygryski lubia najbardziej :)
pozniej krotka wizyta w krakowie pod wawelem na zakolu wisly zobaczyc czy smok ma nadal zgage i zieje ogniem ewentualnie szybki spacer po rynku dla rozruszania sie przed dalsza czescia podrozy
z krakowa lecimy zakopianka po wspomniane smierdzace oscypki po drodze probujac sil na patelniach obidowej kto byl wie o czym mowa kto nie wklepuje w youtube i wszystko jasne 
jestesmy para zajarana na punkcie krakowa i mamy sentyment do zakopanego w poprzednich sezonach latalismy ta trasa sredno raz w miesiacu
jesli Wam przypadal taka forma spedzenia niedzieli do gustu prosze piszcie dogadamy sie spotkamy sie po drodze moze ktos z czestochowy zechce z nami ruszyc
trase mozna w dowolny sposob modyfikowac
mozemy w spokojnym tempie dojechac tylko do krakowa jesli dla kogos to za duzo km jak na pierwsza jazde po zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie trzeba pamietac ze to jest normalna cywilna droga NIE tor

nikogo nie namawiam do przekraczania przepisow :) chodzi jedynie by ktos kto nie byl pojechal zobaczyl jaka tam panuje atmosfera jakich fajnych ludzi mozna spotkac pogadac a przy okazji w granicach zdrowego rozsadku przejechac po tych fajnych winklach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ze jest sporo syfu na asfalcie dzis bylem zaprowadzic moto na serwis i w miejscach naslonecznionych guma ladnie trzymala przyczepnosc ale gdzie bylo trche cienia i pozostalosci po zimie to trudno bylo o wlasciwa trakcje

ale mimo ze wolniej i ostrozniej to frajda z jazdy jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

harmonogram dnia faktycznie jest napiety jak baranie jaja :lol: ale prosze mi uwierzyc jest to wszystko do pochytania i temat w calosci mozna ogarnac

warunek jest taki ze trzeba trzymac tempo

tak jak pisalem wczesniej w poscie mozna te trase dowolnie modyfikowac mozna ktorys z punktow opuscic jesli ktos woli spokojniejsza wyprawe to mozemy zrobic ojcow i krakow a nastepny wyjazd zostawic sobie wizyte na patelniach obidowej i zakopane bez zatrzymywania sie w krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo by fajnie sie razem przejechac  tylko nie wiem czy zgramy sie co do godziny bo ja to chce ruszyc z czestochowy juz o 9 rano

wiem ze to mega wczesna pora dla niektorych ale jest sporo miejsc do zobaczenia i troche km do nawiniecia wiec trzeba dobrze rozplanowac czas zebyi na obiadek byl czas i na chwile odpoczyku w promieniach slonca by zlapac endorfin hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale trzepie banie ta sliwowica to masakra kaca to bede mial do polowy tygodnia

pierwsza jazda w tym roku a ja sie czulem jak pierwszy raz w zyciu na moto przerwa zimowa robi swoje trzeba kilku jazd zeby sie oswoic z predkoscia i z prowadzeniem motocykla

chlopaki na obidowej pokazali mi ile mi jeszcze umiejetnosci brakuje by dorownac najlepszym ale obiecuje cwiczyc cwiczyc i raz jeszcze cwiczyc

pozdrowienia dla 3 chlopakow na sportach ktorzy mkneli wczoraj pzez Pcim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.