Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

31.07-03.08.2014 Woodstock 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Teren ten sam co w zeszłym roku ale zmiany w najbliższym sąsiedztwie, w tym roku zamiast Przystanku Jezus mała scena.

Rejestracja może się wydłużyć bo zostaliśmy uszczęśliwieni kasą fiskalną :-(

siema Jastrzab-damy rade z ta kasa-nie mowie ze przyjezdzam specjalnie po koszulke z tamtego roku-ale zeby znow poczuc klimat przystanku jak i waszej wioski moto----znow bede zbieral ekipe na sobote zeby tam w paru motocyklistow wprowadzic sztafete biegaczy ktorzy juz kolejny raz biegna na woodstock-STOP PRZEMOCY STOP NARKOTYKOM-----oczywiscie ze sztafeta ktora w tym roku bedzie bardziej w wiekszej grupie bo z calej polski maja sie chlopaki spotkac w kostrzynie i z tamad ich wprowadzimy az na sama scene i tradycyjnie pamiatkowe zdjecie z Jurkiem.....pozdrawiam i do zobaczyska  LwG......ksiezyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem nie w prysznicach ( mieliśmy przygotowane ) ale w niskim ciśnieniu wody które mielismy do dyspozycji.

Pozostają płatne prysznice na PW ( chyba 5zł ) lub ograniczenie uczestników motowioski do 1/3 ale tego by chyba nie przyjeli dobrze ci którym odmówilibysmy wjazdu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi tu Ramzi nie cwaniacz:) Najpierw jedz na Woodstock a potem pogadamy. Na nie jednym małym podrzędnym zlocie są o niebo lepsze warunki. Pryszniców praktycznie nie ma. W ubiegłym roku bylo coś w rodzaju szopy owiniętej czarną folią i tam jeden natrysk. Sory Jastrząb - jeszcze raz podkreślam - reszta wszystko SUPER i SPOKO ale z tym musicie cos zrobić. Jak na taką prestiżową imprezę to jest naprawdę wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mi tu Ramzi nie cwaniacz:) Najpierw jedz na Woodstock a potem pogadamy. Na nie jednym małym podrzędnym zlocie są o niebo lepsze warunki. Pryszniców praktycznie nie ma. W ubiegłym roku bylo coś w rodzaju szopy owiniętej czarną folią i tam jeden natrysk. Sory Jastrząb - jeszcze raz podkreślam - reszta wszystko SUPER i SPOKO ale z tym musicie cos zrobić. Jak na taką pretiżową imprezę to jest naprawdę wstyd.

3 tys uczestnikow motowioski z tego polowa kobiety i juz od rana kolejka do prysznica umywalek zeby wlosy myc,zlotowicza mo z daleka czuc ha ha komary sie nie czepiaja a tak powaznie to te 3 dni idzie przezyc-jade juz kolejny raz i jak dla mnie jest spoko za ta kasa taki klimat pozdrawiam organizatorow BOANGERS,,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba Twoje podejście do tematu, ale żeby zaraz mówić organizatorom żeby się wstydzili? Jak się nie podoba to nie uczestniczę w imprezie. Jedynie co można zasugerować, to grubszą folię lub więcej warstw, bo w zeszłym roku się potargała i jedna część podwójnego prysznica z automatu odpadł. Dla mnie BOMBA!!!

 

Pozdrowienia LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na woodstocku jest jeszcze pole toicamp, 30zł od os. za dobę i 25zł za moto + opłata za wielkość namiotu ;) ale za to, jest tam wszystko co potrzebne i nie ma kolejek :D

Kto co lubi, mi tak samo jak tym kilkuset tysiącom ludzi, wystarczą krany które są na ogólnym polu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że z rana i wieczorem są kolejki ale 2-3 osób przed sobą, nie ma co porównywać z kolejkami pod płatny prysznic albo z tymi w wiosce piwnej ;p
W tym roku chyba sobie odpuszcze ToiCamp, ale jak wyjdzie, to sie okaże jak juz tam dojade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do wypowiedzi Jastrzębia - są takie kontenerki ( takie jak toi toi- e) tylko z prysznicem więc czy nie można zamontować czegoś takiego zamiast tej "kabiny" owiniętej czarną folią? I nie musi być tego 50 lecz wystarczy np 5. Albo kasujcie choćby o 10 zł. więcej za wjazd ale niech to ma "ręce i nogi"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie kontenery z prysznicem i kiblem, masz na ToiCampie i na normalnym polu, zawsze możesz tam iść, postać ze 2 godz w kolejce i się okąpać za pare zł. 
Ja tak, jak napisałaś,wole pełną labe i luz, poskacze pod sceną i brud odpada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.