Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Myslowice


TENTATIVE

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ... wlasnie przejezdzalem przez Myslowice i widzialem wypadek motocykla na skrzyzowaniu bodajze Obrzeznej Polnocnej i Swierczyny ... niedaleko gieldy ... motocyklista byl lezacy na noszach i motor tez nie byl w dobrym stanie tak wiec jesli ktos ma jakies info dot. Tego zdarzenia to piszcie ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich. Mam na imię Piotrek i mieszkam w Sosnowcu. Kolego TENTATIVE to mnie widziałeś wtedy na noszach. Jadąc wspomnianą w poście wyżej ulica Obrzeżną Północna miałem dzwona z Golfem 3 wyjeżdżającym z ulicy Świerczyny. Kierujący Golfem 21 letni łebek bez prawka wymusił mi pierwszeństwo. W wyniku zderzenia doznałem otwartego złamania kości udowej lewej wraz z kłykciem. Oczywiście zaraz po wypadku zostałem przewieziony do szpitala w nr 2 w Mysłowicach. Szacun dla całego oddziału urazowego za mistrzowskie poskładanie nogi, która była rozwalona jak Dacia Logan po 10 tyś. km.:) Właśnie rozpoczynam 4 miesiąc rehabilitacji. Głównie chodzi o naciągnięcie mięśnia czworogłowego, który został rozszarpany przez kość. Na razie zginam nogę do około 90 stopni. Samozaparcia mi nie brakuje więc przy tej intensywności ćwiczeń mam nadzieję, że z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej. Wiem, że trochę po fakcie opisuje swoje zdarzenie, ale jakoś nie mogłem się za to zabrać. Na razie muszę kończyć bo zbijam na rehabilitację. W następnych postach dokładniej opisze swój uraz, walkę z ubezpieczalnią oraz śmieszny wyrok sądowy sprawcy wypadku.

 

Pozdrawiam Piotrek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.