Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

witam


mamamadzi

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, motor to było moje marzenie od dzieciństwa,zawsze się slinilem na to. No ale kasy nie było,biedny studenciak,potem inne problemy,stale jakies wydatki i tak mi jakos się zapomnialo ze chciałem motora. Jakos tak rok temu,zimą, z nudow lezalem sobie i wspominałem.Przypomnieli mi się kumple na jawach,MZtach, i ze "tez tak chciałem".Byla szybka decyzja, zlazłem z wyra wlazłem na nata i zaczolem oglądać.Na następny dzień zapisałem się na kurs prawo jazdy.Za miesiąc miałem już Kawasaki VN900 a za trzy miesiące prawo jazdy.No i tak się zaczelo.Szybko odkryłem za armatura to nie dla mnie.W międzyczasie pojezdzilem na wielu sprzętach,zeby następny zakup był przemyślany.VN900 jest wystawiony na sprzedaż, a w zeszłym tygodniu kupiłem Honde CB1100, docieram sprzeta.I powiem tak,jezdzilem na motorach mocniejszych,szybszych, ale CB1100 nie zamienil bym na nic innego.Mam ja tydzień ale odkryłem ze dosłownie jestem o ten moto zazdrosny i jak ktoś chce się przejechać to jakos nie potrafie się zgodzić,no cholera,chcial bym,ale nie potrafie,i tyle.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegę z Mikołowa :) ...

Na początek: za co nam dziękujesz- przecież jeszcze nic nie od nas nie dostałeś?

Druga sprawa.Pamiętaj: motong to rzecz osobista jak slipki i się go nie pożycza nawet przyjacielowi bo można stracić moto i przyjaciela. Lepiej już pożyczyć żonę. Gdy jej będzie źle  sama wróci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolege :) mówisz CB 1100 też na to chorowałem ale krótko,byłeś w Chudowie w czwartek?bośmy sobie taką na SMI obejrzeli ;) też lubie a nawet uwielbiam nakedy ale bym sie nie zamienił :P pozdroo

bylem na chwile-tak SMI to moje,.Ja na to z kolei chorowałem dosyc dlugo, i z czasem coraz bardziej zwlaszcza jak to poogladalem dokladnie,wiec trzeba bylo kupic. A czy warto sie zamienić? Zalezy co sie lubi.Nie wiem czym jezdzisz, jesli jakims scigiem to cb miala by dla Ciebie za mało pary, zwlaszcza jesli chodzi o predkosc,bo przyspiesza dobrze.Natomiast przesiadka z kredensa tupu jakis cruizer, to ja widze same plusy, lepsza ergonomia,wygodniejsze, nieporownywalnie zwrotniejszy, znacznie lepiej przyspiesza i hamuje. Tym niemniej nie w kazdym moto o to chodzi,mam kumpli jezdzacych na starych uralach,jeden ma enfielda, i lubią ten sprzet, maja frajde,nie potrzeba im nic innego:)

Dylemat mialem co do CB1100 jedynie w postaci XJR1300. Tak naprawde to do samego konca CB przekonywala mie jedynie minimalnie bardziej niz XJR, i tak lazilem z pol roku z tym dylematem, az w koncu w czerwcu zamowilem honde.Tym niemniej wlasnie w Chudowie widzialem tez piekną XJR1300, najchetniej to widzial bym oba te sprzety u siebie w garazu,ale mie nie stac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, pewnie brak tej jednej zaoszczedzonej rury. Szukalem jakis czas temu wlasnie zadbanej XJR na gaznikach i z 2 rurami, ale nie znalazlem nic w dobrym stanie, podobnie jak ze stara wersja Vmaxa(tez szukalem w dobrym stanie), poobijane i zmaltretowane. Potem na europe wypuscili w koncu CB1100 i ten motor przypadl mi do gustu.Jutro ma byc lepsza pogoda to wypale bak albo dwa po gorach, jakbys gdzies jezdzil daj znac 519124 839,Przemek,chetnie choc poslucham tych 2 wydechow:) Naprawde piekny masz moto,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.