Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Swoimi Drogami - pismo dla motocyklistow


Woytazz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pozwole sobie polecic pismo Swoimi Drogami. Jest to kwartalnik (aktualnie 3 numer wyszedl) online, bezplatny oczywiscie. W tym numerze hit - wywiadu udziela Henry Cole! Nie musze go chyba nikomu przedstawiac? :) 2 wczesniejsze numery sa oczywiscie dostepne w archiwum.

http://www.swoimidrogami.pl/ - zachecam do przejrzenia w wolnej chwili - okolo 130 stron pelnych tekstu i zdjec z roznego rodzaju podrozy, wywiady, ciekawostki, porady - wszystko pisane luznym stylem, ale profesjonalnie.

 

Zapraszam do dyskusji. Mi osobiscie, oczywiscie poza wywiadem z Henrym, podobal sie artykul o Maroku - przepiekne miejsca i zdjecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeździsz, czy nie, bo widać, że to akcja markietingowa, ale dzięki za polecenie.

Pomysł pierwsza klasa, ale jak to polak (mężczyzna uwielbiający cebulę i czosnek) muszę się doczepić realizacji...

Jestem ślepy, albo mam halucynacje z głodu, ale nie widzę tam ani RSS-a, ani możliwości zapisania się do newslettera (o powiadomieniach sms nie wspominam) - nie ma nic gorszego niż moment w którym przypominasz sobie o "worku" ciekawych treści (blog, witryna, serial, gazeta, film, książka) zaczynasz szukać i ... okazuje się, że nie pojawiło się nic nowego, w tym przypadku nie wiesz co znaczy kwartał.

Ludzie są już tak bardzo uzależnieni od informacji, że jak im nie przypomnisz, że warto poczytać coś ciekawego/nieogłupiającego/*/*/* będą siedzieli i klikali guzik odśwież w ryjoksiążce cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, a myślałem, że tylko ja tu "spamuję" ;)

 

Nie wiem czy jeździsz, czy nie, bo widać, że to akcja markietingowa, ale dzięki za polecenie.

Pomysł pierwsza klasa, ale jak to polak (mężczyzna uwielbiający cebulę i czosnek) muszę się doczepić realizacji...

Jestem ślepy, albo mam halucynacje z głodu, ale nie widzę tam ani RSS-a, ani możliwości zapisania się do newslettera (o powiadomieniach sms nie wspominam) - nie ma nic gorszego niż moment w którym przypominasz sobie o "worku" ciekawych treści (blog, witryna, serial, gazeta, film, książka) zaczynasz szukać i ... okazuje się, że nie pojawiło się nic nowego, w tym przypadku nie wiesz co znaczy kwartał.

Ludzie są już tak bardzo uzależnieni od informacji, że jak im nie przypomnisz, że warto poczytać coś ciekawego/nieogłupiającego/*/*/* będą siedzieli i klikali guzik odśwież w ryjoksiążce cały dzień.

 

Wczoraj odpaliliśmy wreszcie nową wersję strony www na której już można dopisywać sie do newslettera. Masz rację, że obecnie bardzo szybko "zapominamy" gdzie i co. Z tego właśnie względu rozważaliśmy też aby wydawać numer co miesiąc z mniejszą ilością stron, niestety fizycznie nie damy rady. Zostanie kwartalnik, ale w końcu już z powiadomieniem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.