Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zimowa przemiana mojej R1:)


Bela15

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas przerwy zimowej postanowiłem zmienić troche:) wygląd mojej R1. Kupiłem ją w nie najlepszym stanie wizualnym i postanowiłem coś z tym zrobić tak żeby wyróżniała się z tłumu no i nie denerwowała mnie swoimi odpryskami, otarciami i pomalowanymi niektórymi owiewkami przez prawdopodobnie ślepego lakiernika albo ucznia na 1 roku praktyk  :) Prace rozpoczęte przedwcześnie ponieważ już w we wrześniu zakończyłem sezon po tym jak w drodze powrotnej z trasy jakieś 100km od domu zerwał mi się łańcuch :( Po sprowadzeniu motocykla do domu rozebraliśmy ze znajomym mechanikiem go na części pierwsze. Następnie rama i wahacz pojechały do malowania proszkowego na czarny mat , a ja z moim tatą zaczęliśmy znęcać się nad plastikami i felgami.Trochę czasu nam to zajęło , ale warto było efekt powyżej oczekiwań.Felgi pomalowane złotym lakierem z palety Peugeota na owiewki i bak kupiłem czarną bazę do której dodałem złotego lakieru z felg i efekt również fajny w słońcu drobinki złota fajnie się błyszczą :) Składanie nie obyło się bez problemów mimo to kumpel dał rade i jakoś poskładaliśmy go przy okazji wymienione zostały łożyska wahacza oraz główki ramy, klocki z przodu, olej i filtr, zadupek dostał nowe mocowanie tablicy i trochę został przerobiony, napęd złoty DID ,guma na tył michelin pilot road 3 ,ringi do przedniej lampy, przyciemnione zostały klosze kierunkowskazów na koniec pełny serwis gaźników i ustawienie zaworów .Roboty troche było ale teraz erłan śmiga jak szalony :D

 

post-200768-0-67023800-1373628802_thumb.

post-200768-0-03021400-1373629078_thumb.

post-200768-0-67023800-1373628802_thumb.

post-200768-0-03021400-1373629078_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.