Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ślunzak wita :D


sajmi89

Rekomendowane odpowiedzi

Halo cześć koleżanki koledzy, ziomy i ziomale :D

Zgodnie z ogólno przyjętym obyczajem wypada się przywitać i powiedzieć parę słów o sobie i za co tu siedzę :D 

Mam na imię Szymon, pełnoletni jak widać też jestem, mieszkam obecnie w Czeladzi choć u mnie to ciągle się zmienia, jedyne co okolica śląska się nie zmienia, to chyba te przywiązanie do śląskiej kuchni :D. W lato prościej mnie spotkać w rejonach żywca, wisły ustronia i podobnych wypoczynkowych miejsc na 2 kołach lub 4 zależnie od stanu technicznego.

Zacznijmy od tego, że popełniłem ten grzech i parę latek temu usiadłem na Yamahe TZR 80, chwila przerwy na służbę wojskową i takie tam różne dziwne zajęcia i pamiętnego wiosennego dnia wyrwałem Kawasaki GPZ 500 z 89r. jak to często w tych motorach to było to więcej dłubania niż jazdy, ale sama w sobie zwinność motorka mi podchodziła ( bardzo dużo krążę po mieście ), w ostatnim czasie wyrwałem drugiego GPZ tym razem rok 97 nowa buda, bez cudownych problemów z magnetem i innymi zonkami i jestem w trakcie reanimacji :D a dokładniej to padła decyzja zmontowania jednego solidnego z dwóch i pozostawienie pełnego garażu części zamiennych :) 

 

na dzień dobry myślę, że troszkę się rozpisałem i nikt mnie nie zlinczuje za brak wejścia z wielką pompą :D i koleżanki i koledzy skończą mnie namawiać na rejestrację na forum, a nie tylko pasożytnicze czytanie i mam nadzieje, że będę miał okazję Was osobiście poznać i  komuś pomogę technicznie przy motorkach bo już swoje się nie raz namęczyłem ( głównie yamaha oraz kawasaki - sprawy ciężkie / zaje%@#$ ciężkie ) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.