Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Halllo to jaaa.


maniek1700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Nazywam sie Mariusz mam 29 lat  pochodze z Ornontowic aktualnie mieszkam w Zjednoczonym Krolestwie od siedmiu lat, przygode z motongami zaczalem tutaj w uk kiedy wyslalem moja przyszla zone do PL na wakacje na miesiac, kupilem na aukcji moj pierwszy moton, Kawasaki ER5, aaa dodam ze nigdy nie jezdzilem na niczym co mialo silnik a i prawa jazdy tez nie posiadalem, no i tym ER5 uczylem sie jezdzic przez pol roku, potem zdalem prawo jazdy to juz moglem na legalu jezdzic, pol roku puzniej sprzedalem kawe i kupilem bandita 1200 2002, i to byl blad, dobry motor ale dla wprawionego ridera nie dla poczatkujacych. Z duzym respektem jezdzilem na nim przez 2 lata, nawet zmiotlem rowerzyste na nim ktory na czerwonym przez przejscie jechal. Sprzedalem bandziora i kupilem yamahe FZ6 2005 i to tez byl blad, dobry motor ale nie dla mnie, lekki zwinny oszczedny ale trza go krecic na obrotach, bandit sam jedzie od niskich. Jestem kierownikiem autobusu i mam wlasny warsztat otwarty na pol gwizdka, remontuje/restauruje stare motory. Jestem obecnie w trakcie zakupu Triumph Daytona 995i SS, bedzie chyba na sprzedaz wiec jak cos to napisze ogloszenie. To tyle. Dzieki i zycze wszystkiego dobrego wam wszystkim

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie napisalem moderatorom, przeczytalem dzial : witamy... zanim zalozysz nowy temat. 

Jak widać, to nic trudnego i zapewne po napisaniu pierwszego tematu nie padłeś ze zmęczenia i nie zniechęciłeś się już na wstępie do FŚM :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy tak czekalem na odblokowanie mi mozliwosci napisania tematu to czytalem po kolei kto co o sobie napisal, wiec napisalem cos innego, bylem na innych forach roznej masci i tam bylo podobnie, ludzie albo nie pisali nic o sobie albo budowali tylko swoj wizerunek na forum a w zeczywistosci bylo  inaczej. A tutaj wszyscy jedzimy dwoma kolkami albo i trzema i nie ma co cwaniakowac kim to sie nie jest. Znalem cwaniakow co porobili prawka starzy kupili maszyne a za tydzien trumne. Trza sie wspierac jak mozna zeby korzystac z tej przyjemnosci jazdy i bycia w takim ugrupowaniu jak dlugo sie da. Kiedy mieszkalem w PL na stale bywalem w chudowie na zlotach i tutaj tez jezdze na zloty co tygodniowe, na prawde chcialbym byscie to zobaczyli, jak pojade na jakis nastepny to zrobie filmik i udostepnie wam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.