Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

III jurajski rajd motocyklowy - JURA RALLY 7-9 CZERWIEC 2013

Recommended Posts

Jak co roku zapraszamy na jura rally !!!

to nie jest typowy zlot to jest rajd i tu się jeździ ;)

tak na poważnie, propagujemy ruch motocyklowy troszkę w odmienny sposób od typowych zlotów przyjedź i przekonaj się sam !!!

więcej informacji na jurarally.pl oraz https://www.facebook.com/events/365493176901517/?fref=ts

poniżej relacja z poprzedniego roku udostępniona przez jedną ze startujących ekip

• Like 1

chcialem się dowiedzieć co nie co, ze spraw organizacyjnych, a mianowice co z noclegiem? czy jest jakies wpisowe na ten rajd? a najchetniej pogadalbym na gg z kimś kto juz tam byl albo z kims kto sie tam wybiera z okolic jastrzebia, rybnika, żor

W zeszłym roku byłam razem z facetem na tym rajdzie i było git :) Teraz też się wybieramy, no chyba że będzie gradobicie to ... pomyślimy ;D

Ktoś się wybiera z okolic Gliwic? Można by razem uderzyć na jurę ;) My jedziem jednym moto :)

Ale fajnie Wam się udała pogoda :) Dajcie szybko znać jak było, bo jestem strasznie ciekawy i dziś strasznie cierpiałem że nie było mnie z Wami :)

Było zaje**ście :D nie tylko pogoda się nam udała, ale ludzie super, klimat na rajdzie super, impreska super, same superlatywy :)  żałuj żałuj ;) no ale za rok to będzie jeszcze lepiej więc musisz i Ty też tam być :)

Jeszcze napiszę więcej i fotki jakieś wrzucę jak wrócę z robotki ;)

Było zaje**ście :D nie tylko pogoda się nam udała, ale ludzie super, klimat na rajdzie super, impreska super, same superlatywy :)  żałuj żałuj ;) no ale za rok to będzie jeszcze lepiej więc musisz i Ty też tam być :)

Jeszcze napiszę więcej i fotki jakieś wrzucę jak wrócę z robotki ;)

Czekam z niecierpliwością :)

• 2 weeks later...