Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

jeździliście kiedyś z takim czymś ?

http://www.louis-motocykle.pl/rolka-bagazowa-louis-50l,p,62336

 

Myślę w co się spakować na tegoroczny Woodstock, nie chce kupować kufrów, sakw, itp. bo raczej bardzo rzadko bym z nich korzystał i znalazłem takie coś, cena w porównaniu do kufrów niewysoka, pojemność 50L powinna być wystarczająca, ew. do tego jakiś mały plecak.

Pytanie, jak się takie coś sprawuje w czasie jazdy, czy nic się nie przesuwa, wypada, buja w winklach, itp. itd. ?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, uzywam rolek bagazowych i mam 3 (wszystkie rozmiary), Zaleta zamykanych z boku jest to, ze nie trzeba jej pakowac na 100%; po prostu mozna bardziej skręcic przy zamykaniu. Moje dotychczasowe sa w 100% szczelne. Środkową wielkośc mam z FLM (POLO), ma ona pasek do noszenia, ale materiał taki bardziej pancerny. Jak sie dobrze przymocuje (raczej paski niz gumy) to się trzyma moto i nie "przewala" sie na zakrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten pierwszy wałek z Louisa. Zadanie spełnia i jak dobrze przymocujesz pasami czy ekspanderami to nie zgubisz :) Nie jest to wysoka jakość i musisz bardzo uważać na ostre przedmioty, a ten uchwyt do przenoszenia lubi się urwać. Jednak wałek jest bardzo pojemny, nie ma szans żeby przeciekł w deszczu i jest po prostu tani. Jeśli tyle Cię zadowala to polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten pierwszy wałek z Louisa. Zadanie spełnia i jak dobrze przymocujesz pasami czy ekspanderami to nie zgubisz :) Nie jest to wysoka jakość i musisz bardzo uważać na ostre przedmioty, a te mocowania pasków poprzecznych którymi ściągasz wałek lubią się urwać. Jednak wałek jest bardzo pojemny, nie ma szans żeby przeciekł w deszczu i jest po prostu tani. Jeśli tyle Cię zadowala to polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp, zastanowie się nad tym pierwszym i tym który podał madness, bo na zdjęciach wygląda solidniej, a różnica w cenie niewielka :)

Wiecej jak 100zł nie dam za rolke, bo tak jak pisałem, wątpie że użyje jej więcej niż ze 2 razy w sezonie ;) Choć po moich ostatnich piruetach nie wiem czy wgl mi sie jeszcze w tym sezonie przyda :rolleyes:

 

Najbardziej obawiałem się tego "przewalania" i ogólnie niewygody podczas jazdy ale skoro twierdzicie, że jest git to myślę, że jest to dobra alternatywa dla kufrów, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.