Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kupie gsr lub podobne nakedy


vraf

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, jak czytam opisy aukcji niektórych speców to...
Jest to naprawde dobre podejscie, aby rozmieszyć człowieka:)
Najlepiej, gdy piszą, ze sprowadzony motocykl R1 od I własciciela(56lat) - jezdzony turystycznie w sloneczne dni.... Kto ma sie nabic w butelke?? :P

A tak wracajac do Twojego postu i linku do aukcji:
1. Za 10k złotych nie kupisz chłopie GSR-a w porządnej kondycji - sam mam ten sprzęt i uwierz, ze wycyckanej lalki za ta sume od nikogo nie wyciagniesz:)

2. Nie ma okazji na moto - choćby sufit sie walił nigdy nie sprzedam motocykla za śmieszne pieniądze (no chyba, że jestem świadomy iż mój jednoślad posiada wady itp. rzeczy o których kupujący nie musi wiedziec:P // albo mam w ch kasy)
3. Ozcywiście nie patrz na II punkt jak na wzór swojego wyboru, może sie zdarzyć, że to prawie Tobie uda się jeeeeeednak sprawną maszyne kupić za kwotę jaka chcesz przeznaczyć ale nie dajmy się oszukać - zapytaj siebie co bys zrobił jakbyś chciał sprzedać doinwestowany, nie bity, zadbany motocykl?? :)  I chyba tutaj wszystkie wątpliwości sie rozwieją.

Podsumuwując: jak masz chrapke na Suzi to poczekaj jeszcze, odłóż więcej pieniazków i kup z pewnego zrodła, pewną maszyne:)
Zycze powodzenia w ciezkim jak to w tym kraju szukaniu a potem uciechy z GSR-a:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował za odp MichaelloEs , nie od dziś śmigam na sprzętach i wiem o co kaman, nie jestem napalony na pierwszego z brzegu za 9999zł, mam świadomość że są bomby i okazje, dlatego pytam czy to znajomy  sprzęt, a i pare złociszy jestem w stanie dodac do zakładanej puli, choć bez szaleństw. 

Szukam tylko i wyłącznie 100% fabryki!!   żadnych tuningófff i śmiesznych wydumek sportowych,jeśli ktos zna takie proszę o propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.