Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

27 kwiatnia Otwarcie Sezonu Motocyklowego Na Rybnickim Rynku


Rekomendowane odpowiedzi

 

W imieniu klubów Coffeina i KC i MONTER oraz wszystkich benzyniarzy zapraszamy na swieto motoryzacji na rybnickim rynku. Na wszystkich fanów dwóch i czterech kółek będą czekały niezłe atrakcje. Zobaczycie Motocykle , Quady , Samochody rajdowe , profesjonalne Gokarty , spalinowe modele RC, helikoptery RC , motocykle żużlowe oraz wiele innych atrakcji.
O profesjonalną oprawę muzyczną zadbają zaproszeni Djs .
Start 12 end 18
Wieczorem zapraszamy na motoafter do klubów COFFEINA/KC/MONTER gdzie Dj e
BART(Kaliber 44) oraz ZAAN(partyanimals) rozkreca imprezy do czerwonosci!
Wstep na Aftery 5 pln/Red bull/Monster/Drink gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i bym przyjechał ale nie jestem fanem facebooka, informacji brak wiec mnie nie bedzie :D

 

Mam dokładnie to samo. Czy teraz wszytsko musi dzisć się przy udziale twarzoksiążki ??

Jet jakiś plan ? dokładnijsze dane? można wjechać na rynek czy dostanie się mandat?

 

WIĘCEJ INFO proszę

 

Pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest planowana jakaś parada, uroczysty wjazd cokolwiek? Czy wszyscy na pałe maja wjechać na rynek kiedy chcą, jak chcą i ustawić się gdzie chcą? Więcej info proszę i nie odsyłajcie do FB, bo są ludzie którzy nie popierają tej strony (ponoć nie istniejemy :P Swoją droga wole istnieć w rzeczywistości, niż "paczeć" na cudze pyski na monitorze :P)
Tak więc apel do organizatorów o jakieś szczegóły. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, moja coraz liczniejsza ekipa będzie na Rybnickim rynku już się powoli organizujemy........ Tlenek bez ciśnienia dam Ci znać gdzie będziemy......... tak narazie są słuchy że będziemy o 11 pod MCdonaldem w rybniku..... bede jeszcze pisał smsy wszystkim, którzy zostawili mi kontakty w moim temacie, dozobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadmość miała iść PV ale mam problem z komunikatorem

Chciałbym sie dowiedzieć kto jest organizatorem spotkania ? Jeżeli to nie jest nagonka w stylu zapraszamy do KC/cofeiny/Montera to przydałby się jakiś plakat info dla forum i na mieście. Jak kwestia wjazdu na rynek ? Mogę trochę pomóc przy wydruku mam kombo w pracy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to wyglądało w zeszłym roku wielkie otwarcie, a było raptem parę motocykli jeden kart i stoisko z Inter Motors informacje szczątkowe, organizacji zero. Nie chciałbym żeby w tym roku też to miało tak wyglądać. :) Jestem zdania że jak coś robić to od początku do końca :) Można wspólnie coś po przygotowywać jakieś plakaty rozwiesić pozapraszać, ale żeby to miało ręce i nogi. Urząd Miasta z pewnością by coś rzucił z tej okazji, wkońcu to promocja Miasta. Troszkę późno już jest na jakieś przygotowania z rozmachem, ale ostatnie szlify można jeszcze zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć ..... spoko Patrycja dopisana do kontaktów :-) wstępnie jakieś propozycje dostałem żeby się spotkać o 11 pod MCdonaldem w Rybniku, pogadamy troche a potem pojedziemy na rynek........ ale ostatecznie jeszcze dam znać, z wieloma osobami bede się zgadywał na żywo jutro tzn czwartek na spotkaniu w Chudowie. pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bedzie drentwo to ja do Swifta wezmę grilla i się skoczy nad zalew :P hehe

 

Dobrze !!! Widzę, że będziemy mieli prywatną obsługę gastronomiczną ;)

 

cześć ..... spoko Patrycja dopisana do kontaktów :-) wstępnie jakieś propozycje dostałem żeby się spotkać o 11 pod MCdonaldem w Rybniku, pogadamy troche a potem pojedziemy na rynek........ ale ostatecznie jeszcze dam znać, z wieloma osobami bede się zgadywał na żywo jutro tzn czwartek na spotkaniu w Chudowie. pozdrowionka

Jak coś ustalicie -> dajcie znać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.