Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Trzymanie moto na ogrodku?


Grzesiek Oo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie,nie wiedzialem gdzie umiescic temat,w razie czego prosze o przeniesienie, pytanie brzmi, czy mozna trzymac moto na ogrodku? aktualnie szukam czegos na wynajem,jednak posiadam ogrodek , i mysle,czy tam nie dalo by sie trzymac moto w laubie. Prosze nie pisac ,zeby postawil blaszaka sobie,bo ten temat juz przelecialem i to niestety odpada. A najlepiej jak wypowie sie ktos,kto trzyma moto na ogrodku :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie oto chodzi,ze ogrodek to mam jak czolg,pytanie tylko czy aby napewno moge to tam trzymac ,am 2och sasiadow płotowych , starsze panstwa, i co jesli im to bedzie w jakis sposob przeszkadzac czy cos w tym stylu :) co to parkingow,posiadam parking strzezony garazowany tyle,ze cena 80zl/mc , no a jesli mozna trzymac moto na ogrodku i moge to zrobic za free,to wiadomo.. a jakas ew kase zainwestowac w dodatkowe zabezpieczenia ktore zawsze sie przydadza na ogrodku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainwestuj tylko w lokalizator GPS - to nie jest duży wydatek. Ja swoje moto też trzymam na ogródku, tylko że on bezpośrednio przylega do zabudowań, i z okna mieszkania widać drzwi pomieszczenia w którym stoi motocykl. Taki lokalizator, przy przemieszczeniu się motorka o parę metrów, albo jego wstrząsie zaalarmuje cię sms-em na Twoją komórkę. Będziesz miał czas na reakcję, a w najgorszym razie, policji podasz dokładne współrzędne dziupli, w której złodzieje schowali twoje moto. Myślisz, że normalny garaż jest bardziej bezpieczny? Jak złodziej będzie chciał, to dla niego włam do garażu to pikuś. Na ogródkach w sezonie, zawsze się ktoś krząta, więc złodzieje mogą mieć problem z włamem. Ja używam na co dzień lokalizatora TK-106 - polecam.

Co do samego trzymania moto na ogródku - poczytaj regulamin ogródka - jeśli taki jest. Wydaje mi się, że nie ma jakiegoś zakazu. Ludzie u nas, na ogródkach stawiają garaże i trzymają w nich auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.