Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czy ktoś zna mechanika w Gliwicach ,Żerniki ul. Elsnera


Siv

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich ,

 Mam pytanie jak w temacie , czy ktoś miał do czynienia z mechanikiem w Glwicach , Żerniki ul.Elsnera . Facet ogólnie zajmuje się serwisem opon w samochodach , ponoć naprawia też motocykle czy ktoś coś słyszał o nim ,czy jest dobry lu cokolwiek  ....?  

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich ,

 Mam pytanie jak w temacie , czy ktoś miał do czynienia z mechanikiem w Glwicach , Żerniki ul.Elsnera . Facet ogólnie zajmuje się serwisem opon w samochodach , ponoć naprawia też motocykle czy ktoś coś słyszał o nim ,czy jest dobry lu cokolwiek  ....?  

 

Pozdrawiam

czesc

osobiscie go nie znam,ale moj kolega naprawial u niego moto i chwalil goscia

ja natomiast moge polecic MOTOGARAGE w Tarnowskich Gorach,bo mialem okazje korzystac z ich uslug

i wszystko bylo OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jednak się zdecydowałem , oddałem moto z cieknącą lagą . Facet wymienił uszczelniacz dolał oleju  w dwóch rurach  , był terminowy i atrakcyjno cenowy  .

Nic nie cieknie , wszytko w jak najlepszym porządku .

Jeśli chodzi o mnie to Polecam ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja nie mam złe doświadczenia z typem Kumpel oddał swoje moto w sierpniu tak odzyskał je w kwietniu następnego roku a mnie jak zrąbał sie motor 5m od warsztatu to nawet nie podszedł zapytać czy nie pomóc a siedział i kurzył cygareta na szczescie za godzine znajomy skonczył prace i przyjechał z tajlami i narzędziami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Więc mogę powiedzieć że miałem szczęście ....  

Powiem tak na pewno bym się nie zdecydował jeśli by trzeba było kopać coś w silniku .

Uszczelniał mi lagi i dolewka oleju , myślę że na takie rzeczy to on się nadaje   . Zapłaciłem 140 zł  był terminowy i jak na razie wszytko okej zrobiłem jakieś 500 km . 

 

W każdym razie dziękuje za cenną uwagę i do zobaczenia na szosie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.