Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MOTOROCKOWISKO / 10-12.05.2013 / - Bogunice, pow. Rybnicki


Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ w mojej okolicy powstała ciekawa inicjatywa, która została nazwana MOTOROCKWISKO, którego organizacja zaplanowana jest na 10-12.05.2013 w małej miejscowości Bogunice w gm. Lyski ( pow. Rybnicki, woj. śląskie), śpieszę z tym aby Was o tym poinformować.

Nie biorę udziału w organizacji tego wydarzenia, jednak śledzę wszystkie aktualności w tym temacie i w przypadku zainteresowania z Waszej strony postaram się na bieżąco Was informować.

Coś ze strony organizatora WWW.MOTOROCKOWISKO.PL - strona www

"Festiwal MOTOROCKOWISKO to impreza dla ludzi, których pasją jest muzyka rockowa i jazda na motocyklach. Jest to również doskonała alternatywa dla osób, które chcą w festiwalowej atmosferze spędzić 3 dni wśród ciekawych ludzi - posłuchać "wschodzących gwiazd rocka", pożartować wśród ryku motocykli, czy po prostu "wypocząć" od codziennego zgiełku..."

Program imprezy ze strony organizatora:

Piątek (10 maja):

- Otwarcie festiwalu w godzinach popołudniowych:
- Przegląd pierwszych kapel
- Gwiazda wieczoru
- rockoteka dla wszystkich pamiętających czasy MEDIUM !!!

Sobota (11 maja):

- parada motocykli - godziny popołudniowe (szczegóły wkrótce)
- Ciąg dalszy przesłuchań od około południa
- W przerwach atrakcje, a wśród konkursy dla motocyklistów!
- Finał wieczorem - wyłonienie NAJLEPSZEGO zespołu MOTOROCKOWISKA
- Temperaturę podgrzeją: PIGS IN TANK oraz gwiazda festiwalu OBERSCHLESIEN
- wspólne afterparty!

Niedziela (12 maja):

- Proponujemy zacząć ją od porannej toalety, a do Waszej dyspozycji będą prysznice i toalety w ograniczonych, acz sporych ilościach.
- kawa i herbata, bo dżentelmeni i damy nie piją nic innego przed południem, tym bardziej, że czeka nas wszystkich bezpieczny powrót do domu. Wczesnym popołudniem koncert na pożegnanie... ale zanim to nastąpi czeka Nas intensywny weekend pełen atrakcji i doborowego towarzystwa.

Nad naszym bezpieczeństwem czuwać będą odpowiednie służby wraz z firmą ochroniarską.

Do dyspozycji pole namiotowe. Ponadto jeden duży namiot dla zapominalskich na kilkadziesiąt osób :)

Dodatkowo profil na facebook'u
facebook , gdzie mam nadzieję, że organizator również zamieszczać będzie bieżące aktualności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastkowi utkwił w głowie festyn w Skrebeńsku i woli podejść do tego asekuracyjnie :) Mam rację ?

Hehe, dokładnie :D Mało brakowało a bym sie spił juz tymi bezalkoholowymi z desperacji :P ale widze że nie byłem sam :)

 

 

Bastek, a co tam... czy to takie ważne? Będą fajne zespoły, super ludzie, parada dla chętnych... super. Trzeba posciągać te garniturki, wskoczyć w skóry i na imprezę...

Sama widzisz że to ważne :P co do garnituru to ja nawet nie wiem co to jest za wynalazek :D

P.S. o jakiej paradzie mowa ? bo w tych czasach można sie ładnie naciąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja NIE POLECAM!!. Byliśmy tam z kolegą po prostu zobaczyć. Na znak, że nie zamierzamy uczestniczyć w 3-dniowej imprezie zaparkowaliśmy przy drodze poza imprezą. Zapakowaliśmy rzeczy do kufra i poszliśmy z uśmiechem na twarzy zobaczyć kogoś ze znajomych, być moze poznać nowych i wydać troszke pieniędzy na picie i jedzenie bo lubiąc takie klimaty przyjechaliśmy na głodnego. Przy wejsciu zastawiono nam drogę i nie wpuszczono twierdząc, że musimy kupić bilet na trzy dni za 40zł nawet w przypadku jak wyjdziemy po 5 minutach. Zero możliwości rozmowy, że np. zostawimy dowody osobiste i wejdziemy się rozejrzeć. Nie i nie i po rozmowie. Kto takie coś organizuje?!  Nie można było przewidzieć opcji wejścia na 1 wieczór za odpowiednio niższą cenę? Jeszcze bym dużo mógł opisywać ale za bardzo mi ciśnienie skoczyło więc na tym skończę. Zaznaczam tylko, że pierwszy raz piszę post tego typu bo już kilka razy się spotkałem z takim podejściem ale o dziwo tylko na śląsku. Przypadek? Być moze. Ale osobiście nie sądzę. Bywałem na innych takze zamkniętych zlotach, gdzie też były koncerty ale zawsze można było wejść na chwilę zostawiając depozyt lub dowód. I nie chodzi mi o te 40zł ale o zasadę, dlatego też się nie upierałem i nie kłóciłem by wejść. Mam już swoje lata i jak organizator nie chce bym wydał u niego pieniądze na posiłek to nie. Ale szkoda bo lubię klimaty motocyklowe a jeżdżę już ponad 20 lat. Jak imprezy motocyklowe mają być w taki sposób organizowane to życzę deszczu i burzy przez całe trzy dni za każdym razem. Jeszcze teraz mnie nosi jak sobie przypomnę!!! Być może dla innych takie coś to norma dla mnie absolutnie nie!

I zaznaczam, że jak byliśmy to był sam początek i zero koncertów jeszcze ok. 16.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.