Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Znajomi z Poznania


Flavius

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Może od razu przejdę do sedna sprawy...

Znalazłem niedawno interesującą mnie Yamahe FJR z Poznania.

Jak każdy chcący sprzedać motocykl zachwala swój sprzęt ale jechać 400km i dowiedzieć się, że to mina to nie miła przygoda :(

Pytanie jest następujące:

Czy ma ktoś jakiś znajomych motocyklistów / mechanika z Poznania lub okolic, który byłby w stanie podskoczyć do ów wymienionej maszyny i ją sprawdzić ?

Oczywiście kwestia wynagrodzenia to sprawa do ugadania się :)

 

Pozdrawiam Flavek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja,

 

Nie mam znajomych w Poznaniu, ale w takich przypadkach pierwszą rzeczą jaką powinieneś zrobić to znaleźć forum motocyklistów własnie z rejonu który cię interesuję i poprosić o pomoc lokalnych motocyklistów. Mi z google znalezienie ich formu zajęło 2 sekuny, tu masz pierwsze z brzegu forum http://www.niezniszczalni.com/forum/index.phphttp://www.wgm.net.pl/.

 

PS: Powodzenia w znalezieniu upragnionej maszyny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion , spokojnie :) 

też o tym pomyślałem i jestem w trakcie rejestracji na tych forach :)

jak tylko zostanie moje konto aktywowane poszukam tam pomocy :)

ale wiesz co innego jeśli jest to osoba z polecenia od kogoś swojego niż zaufanie komuś totalnie obcemu :)

już raz się na takim czymś przejechałem ;)

 

dzięki i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flavio, ale ze mnie naprawdę wyjątkowo spokojny człowiek :D Po prostu napisałem pierwszą myśl jaka mi przyszła na myśl, a mogłaby ci pomóc. Masz rację, że lepiej znaleźć kogoś zaufanego, ale z tymi forami zawsze można spróbować. Ewentualnie lepiej byłoby przez forum znaleźć nawet mechanika z tamtych rejonów, który za stówkę obejrzałby sprzęta niż jechać tyle kilosów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak też się stało :) 

odezwał się do mnie na pw  Instruktor jazdy na moto :)

do 2-3 dni da mi znac jak wyglada sprawa z moto :)

niestety nie ma wlasnego garazu ale co da sie sciagnac na powietrzu to sciagnie i popatrzy czy cos nie spawane lub klejone :)

zobaczymy jak to wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.