Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Poszukuję garażu w Chorzowie


klara_veritas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Poszukuję do wynajęcia (NIEDROGO) garażu, miejsca w garażu dorzucając się z kimś do wynajmu lub miejsca, zadaszonego (pod wiatą) na wstawienie motoru. Preferowana okolica to, Chorzów Batory, okolice ulic Długiej, Podmiejskiej ewentualne Czempiela, Brzozowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, moja babcia mieszka na Czempiela i za baną ma garaż, mógłbym ją spytać, czy by wynajęła, jaką kwotę proponujesz?

Prosze na priv informacje gdzie dokladnie na czempiela jest ten garaz (blizej stefana batorego czy raczej tego rondka w strone kaliny, przy "nowych" domkach jednorodzinnych), jaka ma powierzchnie, czy jest murowany. Wtedy sie zastanowie i się napewno dogadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Uderz tutaj kumpel z Brzozowej ma garaz pod tym pawilonem przy Stefana Batorego http://www.motocykle.slask.pl/user/200102-francik/ może jakoś pomoże.

A o centum nie myslałaś? Na ul Strzelców Bytomskich jest parking z murowanym garażem, cena 55 zł miesiąc.

 

Hej podaj mi wiecej szczegolow o tym parkingu na strzelcow bytomskich, jakis adres www, telefon, i to sie placi za miejsce, bo pierwsze slysze o tym garazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking mieści sie na strzelców bytomskich w centrum w okolicach Lidla przed torami!

Jest tam murowany garaz i jak byłem go oglądać w zeszłym roku stały tam 3 motocykle.Płacisz poprostu 55 zł i masz strzezony całodobowo parking i dach nad maszyna! Strony raczej nie maja a numeru na szybko nie udało mi sie zlokalizować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking mieści sie na strzelców bytomskich w centrum w okolicach Lidla przed torami!

Jest tam murowany garaz i jak byłem go oglądać w zeszłym roku stały tam 3 motocykle.Płacisz poprostu 55 zł i masz strzezony całodobowo parking i dach nad maszyna! Strony raczej nie maja a numeru na szybko nie udało mi sie zlokalizować!

Ok dzieki wielkie. podjade tam w tygodniu i zbadam temat. Dopytam wtedy tez o nr telefonu.

Wrzuce wiecej szczegolow, moze komus sie przydac, bez wzgledu na to czy sie zdecyduję sama czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.