Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Heloooooł :D


Rzepolandia

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj i ucz sie synek ucz co byś od kwietnia mógł latać

 

 

Heh co prawda jestem kobietą ale może być synek :P pierwszy dzień teorii za mną powiedzieli mi co to droga i jezdnia i jaka jest hierarchia znaków na drodze :D:P z tą wiedzą czuję się o wiele pewniej :P

Dziekuję za miłe powitanianie :D

Napisałem "córciu" aby podkreślić jej kobiecość :excl:  której jej niewątpliwie nie brakuje  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy obecnych temperaturach to się nie dziwie :P jak bym miała to bym sama ubrała  :D  :P  ale kiedyś się trzeba ujawnić odwagi Panie B. :D:P

 

No nie mów że jeszcze kasku nie masz... sezon za pasem więc wypadało by sie juz chociaż za tym rozglądnąć, rozumiem że mozna lubić wiatr we włosach ale z tego co pisałaś to na sporcie to jednak nie jest dobry pomysł :)

Wole pozostać anonimowy, tak bedzie lepiej dla otoczenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów że jeszcze kasku nie masz... sezon za pasem więc wypadało by sie juz chociaż za tym rozglądnąć, rozumiem że mozna lubić wiatr we włosach ale z tego co pisałaś to na sporcie to jednak nie jest dobry pomysł :)

Wole pozostać anonimowy, tak bedzie lepiej dla otoczenia :P

 

No nie masz ale rozglądam się żeby nie było :blush::D jest w bardzo poważnych planach i pewnie niedługo się zmaterializuje :D i obawiam się że będę nim tak zauroczona że też nie będę ściągać go z głowy :P poza tym to pierwsze się muszę naumieć jeździć a potem zacznę sezon :P

Jak kiedyś odwiedzę Pszczyńskie rejony to przynajmniej nie będę miała problemu z rozpoznaniem Twojej osoby jak Cię minę na ulicy bo wydaje mi się że za dużo osób w kaskach to się tam nie przechadza :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)

 

Widzę, że Seba nie traci czasu i również w tym temacie adoruje koleżanki ;p

 

Powodzenia na nowym egzamie (ucz się pilnie i notuj) później opowiesz jak to wszytsko wyglądało w temacie o nowym prawku i egzaminie, bo tu narazie panują same domysły. Ufff dobrze, że ten etap już dawno za mną ;)

 

Byle do wiosny.

 

Ps. Uważaj na długowłosego z pszczyny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)

 

Widzę, że Seba nie traci czasu i również w tym temacie adoruje koleżanki ;p

 

Powodzenia na nowym egzamie (ucz się pilnie i notuj) później opowiesz jak to wszytsko wyglądało w temacie o nowym prawku i egzaminie, bo tu narazie panują same domysły. Ufff dobrze, że ten etap już dawno za mną ;)

 

Byle do wiosny.

 

Ps. Uważaj na długowłosego z pszczyny :P

 

Uczę się, notuję i rozwiązuję testy kiedy tylko mogę :D nawet teraz sobie dziubie :D wydaje mi się że ta teoria wcale nie jest taka straszna, bardziej się obawiam praktyki :o:D 

Mówisz że taki z tego Pana rozbójnik hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)

Widzę, że Seba nie traci czasu i również w tym temacie adoruje koleżanki ;p

Ps. Uważaj na długowłosego z pszczyny :P

Ty to mi opinie robisz... wiedziałem że zawsze mogę na Ciebie liczyć i na jakieś życzliwe słowo z Twojej strony... :P

Tak właśnie sobie pomagają motocykliści :D

LwG :D

Uczę się, notuję i rozwiązuję testy kiedy tylko mogę :D nawet teraz sobie dziubie :D wydaje mi się że ta teoria wcale nie jest taka straszna, bardziej się obawiam praktyki :o:D

Mówisz że taki z tego Pana rozbójnik hehe :P

Prosze nie wierzyć koledze, to same pomówienia ;)

Marcin chce po prostu mieć Cie na wyłączność i robi teraz ze mnie rozbójnika :P taki z niego lisek chytrusek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to mi opinie robisz... wiedziałem że zawsze mogę na Ciebie liczyć i na jakieś życzliwe słowo z Twojej strony... :P

Tak właśnie sobie pomagają motocykliści :D

LwG :D

Prosze nie wierzyć koledze, to same pomówienia ;)

Marcin chce po prostu mieć Cie na wyłączność i robi teraz ze mnie rozbójnika :P taki z niego lisek chytrusek :D

 

Nie ma to jak dobra reklama :P ale bycie rozbójnikiem wcale nie jest takie złe :D:P poza tym niepokorni mężczyźni są całkiem mili :D:P

niestety opcja na wyłączność w moim przypadku nie działa :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.