Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki GSX-R 600 k8


Sendek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! :) Gryzie mnie ta aukcja: http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-k8-2008r-125km-wydech-arrow-M3324849.html

 

Widział ktoś już ten motocykl? Cena jest niska jak na taki egzemplarz K8 (według zdjęć i opisu) i coś podejrzanie długo widnieje na otomoto.

 

Przejechałbym się przyjrzeć, ale nie wiem czy warto, może ktoś zaoszczędzi mi kilometrów? ;D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ten motocykl jest juz od dawna wystawiony widzialem go rowniez jak szukałem mojego, ale wydaje mi sie ze cena nie jest jakas okazyjna, mialem okazje kupic gsxr 600 k8 z przebiegiem 8tys km za 16,5 tys stan idealny, niestety wtedy nie mialem takich funduszy. Ja w sumie daleko nie mam jednak nie bardzo sie znam :( sam przy kupnie mojego bylem z mechanikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ten motocykl jest juz od dawna wystawiony widzialem go rowniez jak szukałem mojego, ale wydaje mi sie ze cena nie jest jakas okazyjna, mialem okazje kupic gsxr 600 k8 z przebiegiem 8tys km za 16,5 tys stan idealny, niestety wtedy nie mialem takich funduszy. Ja w sumie daleko nie mam jednak nie bardzo sie znam :( sam przy kupnie mojego bylem z mechanikiem.

16,5 to cena bardzo atrakcyjna.Widuje takie motocykle z okolic Busko Zdrój.Jak jakiś fajny sprzęt i dobra cena to tamte okolice a jak pisze o nr vin i pytam czy jak długo w Polsce to od razu zero odzewu.Może to zbieg okoliczności a może nie:

http://www.prostowanieram.pl/kontakt.php

19 to sporo za 600 i jeszcze suzuki może dla tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem obawy, dlatego szukałem motocykla z okolicy trwało to 5 miesiecy... No ale w końcu znalazłem. Nie chciałem ryzykować i jechać po motor 300 albo więcej km gdzie okazało by się ze motor to kompletny szmelc. Te suzuki k8 za 16,5 tys poszło szybko bo około 2 tyg po zakończeniu aukcji dzwoniłem w sprawie tego motoru i koleś gadał ze juz dawno sprzedany wiec jednak okazje sie trafiaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.