Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przymierzam się do zakupu kurtki jak w temacie.

Czy ktoś z forumowiczów miał okazję użytkować tą kurtkę lub ewentualnie miał ją w dłoniach i mógłby napisać coś na jej temat.

Ja znalazłem ją w necie, a w pobliskich sklepach niestety jej nie ma w związku z czym nie mam możliwości jej obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ponownie.

 

Zakupiłem w/w kurtkę, a jako że nikt nie napisał nic na jej temat ja pochwalę się pierwszymi wrażeniami.

Kurtkę zakupiłem w wyprzedaży zimowej za kwotę 450zł.

Wykonana jest bardzo dobrze i z dobrych jakościowo materiałów. Panele siatkowe dość grube i z podwójnej warstwy.

Certyfikowane protektory barków i łokci, ochraniacz pleców.

Regulacja kurtki w pasie na rzepy.

Krój - mógłbym rzec - idealny.

Generalnie jestem z jej zakupu bardzo zadowolony - choć to dopiero pierwsze wrażenie.

To, czy warto było wydać na nią pieniądze pokaże sezon.

Wtedy - dla zainteresowanych będę mógł napisać dalszą część opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@madness- :)

@Karczek- pewnie, że rób jakiś mały test, bo to obecnie jedyne wiarygodne źródło informacji o produktach (testy robione przez użytkowników forum). Bo jak czytam niektóre testy w gazetach czy portalach motocyklowych to aż się żal robi :) Przykład- gazeta Motocykl- zwycięzca każdego testu HELD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia o kurtce bez jeżdżenia w niej? Jak seks, ale ręką...

 

Błyskotliwością to nie wykazałeś się w tym poście ...

 

Bo czy trzeba w niej jeździć, żeby napisać kilka słów o jakości materiałów lub wykonaniu ?

Albo że posiada ochraniacze i regulację obwodu w pasie.

 

Tak się składa, że podane przeze mnie informacje można śmiało napisać biorąc kurtkę w rękę i nie koniecznie zasiadając w niej na motocyklu.

Uważny obserwator z pewnością by doczytał, że parametry użytkowe opiszę po wyjeżdżonym sezonie.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno można wyczytać ?

Jakoś nie znalazłem nic na temat jakości materiału, czy też że panele siatkowe są z podwójnej warstwy.

A oprócz strony producenta szukałem również na forach - i tam też nie znalazłem żadnych opinii na jej temat.

Ale jeżeli posiadasz taką wiedzę to może podzielisz się nią z nami na forum ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo obrałeś sobie za punkt ambicji udowodnić mi, że opinie są w necie albo masz kłopoty ze wzrokiem.

 

Drugi przypadek jestem w stanie zrozumieć natomiast natomiast w pierwszym nie rozumiem Twojego uporu, ponieważ nie masz racji.

Najpierw piszesz o stronie producenta po czym podajesz link do zupełnie innej, ale to szczegół i nie będę czepialski :)

Poza tym informacje ze strony, którą podajesz są ogólnodostępne, a mnie bardziej interesują opinie typu "fajna, niefajna, warto kupić, nie warto, ..." posiadaczy lub tych, którzy ją mieli w rękach.

Celem opinii nie jest przecież powielanie informacji handlowej o produkcie. 

 

Kolejna rzecz - to mi nic nie mówią nazwy materiałów typu Korda, R-tech.

Być może Ty miałeś z nimi do czynienia lub pracujesz w fabryce tekstylnej i jesteś znawcą.

Ja nie miałem z nimi wcześniej styczności i po nazwach nie jestem w stanie ich ocenić.

 

A te MOJE panele siatkowe wykonane są z dwóch różnych typów materiałów - o czym pewnie nie masz pojęcia, bo skąd mógłbyś je mieć skoro nie podaje tego żadna strona internetowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) cytuj innych dokładnie - nie wybiórczo:

(ja) cyt. "Podane przez Ciebie informacje można przeczytać na stronie producenta i większości sklepów oferujących kurtkę".

(Ty) cyt."Najpierw piszesz o stronie producenta po czym podajesz link do zupełnie innej, ale to szczegół i nie będę czepialski"

 

b ) kupując odzież motocyklową Poczytaj z czego ją wykonano.

 

c) nie Tłumacz się

 

d) Ćwicz erystykę

 

e) nie Myl "ambicji" z honorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny piszę, że w opinii nie chodzi o powielanie informacji już zamieszczonych w specyfikacji handlowej, więc Twoja uwaga jest bezcelowa.

Dalej - jak już pisałem niewiele mi mówi nazwa materiału, z którego wykonano odzież, jeżeli wcześniej nie miałem z nim styczności.

Po trzecie - nie tłumaczę się, bo nie ma z czego.

4) Ty rozpocząłeś spór nie mając racji i pisząc nic nie wnoszące do dyskusji posty, więc przyjmij na klatę i zakończ z honorem.

5) nie mylę ambicji z honorem bo to dwa różne znaczenia i chodziło mi dokładnie o to, co napisałem.

 

 

- teraz piszesz tekstem pogrubionym, więc mam rozumieć, że za chwilę zaczniesz krzyczeć i będziesz pisał dużymi literami ? ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wicher - nie o cenę tutaj chodzi.

 

A prowokacją Madness bym tego nie nazwał.

Po prostu wygłupiłeś się trochę.

MiłoszRR ma rację - kłutnia chyba leży w Twojej naturze :)

Ale cieszę się, że dałeś na luz ... ;)

 

Prowokuję... myślenie, czytanie ze zrozumieniem, poprawną pisownię. "Kłucić" więcej się nie zamierzam... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Przepraszam za odkopanie ale zastanawiam się nad tą kurtką. Szukam czegoś na bardzo gorące dni. Generalnie temperatury powyżej 20 st to dla mnie udręka. Zauważyłem, że duża powierzchnia tej kurtki jest siatkowana. Czy możesz coś o niej więcej napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.