Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra lecimy do Łodzi na Mistrzostwa Świata Super Enduro - pociągiem (chyba że ktoś jedzie i nas skosi po drodze)

Na razie na liście :

1. Ja

2. Erih

(wpisywać się kto by leciał)

Co do pociągu wszyscy muszą się dostać do Katowic na dworzec (co do odjazdów to zobaczę jutro jak to tam lata i napisze ale pewnie polecimy ok. 5/6)

Ps : Niespodzianka (prawdopodobnie) zajebista bo gadałem z fotografem w husaberg academy z hiszpanii ale to się zobaczy) :)

Tak że ceny :

Normalna : 95

Ulgowa : 60

Ulga do 15 lat (z ważną legitą)

Kto jedzie musze wiedzieć do Wtorku 20.11.2012 i zaklepuje bileciki. Dostałem tak że info od bywalców gdzie warto się zalokować ( sektor(R lub O) w połowie wysokości)

Decyzje tylko 100"procentowe żeby potem problemów nie narobić.

Ps : 8 grudnia 2012

Atlas Arena

al. Bandurskiego 7, 94-020, Łódź, (Polska)

Powrót w ten sam dzień (Godzina : zależna od linii kolejowych...:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja poproszę jeden bilecik, normalny

jbc. dysponuję autem, 3 osoby zabiorę

Jak można to z kumplami byśmy byli chyba chętni ale to nie 100 % :D

Dzięki , dzięki panie i panowie z naszej ekipy już bileciki pokupowali a z transportem to samochodami jadą :) Pozdrawiam,i do zobaczyska gdzieś tam np.w terenie :)

Daj jakiś kontakt to się spotkamy bo gadałem tak jak piszę wyżej z fotografem w husaberg academy i prawdopodobnie będziemy mogli pogadać z Teddym :)

JUTRO KLEPIEMY BILETY TO PISAĆ KTO LECI POCIĄGIEM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.