Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Świeżak z Radlina wita


D@dik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć... Jestem D@dik z mieściny jak w temacie. Być może jestem najświeższym zalegalizowanym posiadaczem kategorii A ;-)

Egzamin zdawałem na dwie raty w ekstremalnym warunkach 29 i 30 października w Rybniku. W pierwszym dniu bezbłędnie zdane teoria i placykowe szaleństwa w białym puchu... ubieram beret i egzaminator mówi, że na miasto nie jedziemy, ale byłem na tyle upierdliwy, że przyszedłem na drugi dzień jak śnieg stopniał i po powtórzeniu całej praktycznej części czekam na wydanie dokumentu ;-) Na różnościach prlowskich bujałem się bez licencji xx lat temu - tak tu trzeba liczbę dwucyfrową ;-) Teraz przymierzam się dopiero do zakupu i chyba do wiosny poczekam. Nieśmiało macham więc "lewą" Forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum i szacun za upór w dążeniu do zdobycia uprawnień ;)

Dzięki za miłe powitanie Koledzy! Upór musiałem mieć, bo mnie chcieli drugi raz dopuścić do egzaminu w kwietniu 2013, co mi nie bardzo pasowało, bo wszystko co mam upatrzone jest powyżej 400cm i bujać się na kat. A2 nie bardzo by wypadało. Cieszę się jednak, że za pierwszym podejściem prawko zdałem - w tym praktyczną część na kaszlaku wordowym Romecie ;-), którego nie wiem czemu, wszyscy się boją. Fakt "pałera" w tym nie ma, ale w prowadzeniu jest banalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część Dadik, Witom Cie tukej choć znomy się poza forum. Słyszołeh od Sławka jakoście to zdowali i musza wyrazić mój szcun. Jo żeh zdowoł w deszczu i +4st C i mi sie zdało że to gorzi być nie może. Ciesza sie że nasze grono się powiększo. Na bezrok muszymy se koniecznie polotać na naszych sprzyntach ale bez ogonów. Janusz yno godo że by sie hyntnie kaj dali przejechoł ale żeby toboły wiozła moja Magda w aucie za nami. A mie sie to nie podobo bo przeca po to je motor żeby sie od nich choć na chwila uwolnić;-)

Dej znać jak już co kupisz. LWG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część Dadik, Witom Cie tukej choć znomy się poza forum. Słyszołeh od Sławka jakoście to zdowali i musza wyrazić mój szcun. Jo żeh zdowoł w deszczu i +4st C i mi sie zdało że to gorzi być nie może. Ciesza sie że nasze grono się powiększo. Na bezrok muszymy se koniecznie polotać na naszych sprzyntach ale bez ogonów. Janusz yno godo że by sie hyntnie kaj dali przejechoł ale żeby toboły wiozła moja Magda w aucie za nami. A mie sie to nie podobo bo przeca po to je motor żeby sie od nich choć na chwila uwolnić;-)

Dej znać jak już co kupisz. LWG!

Toś mnie Meva obczaił w necie ;-) a po samym nicku bez kontekstu to bych Cię nie poznoł ;-). Z wiosenki pewno umawiomy się na rajza! Sprzęty już upatrzone i dom znać jak coś w garażu stanie.

Z Sendkiem pewno się gdzie zobaczymy też z wiosny ;-) Miasto z Sercem aż takie wielkie nie jest, żeby się nie spotkać. LWG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.