Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cześć


Mjut

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam na imię Karol, mam 18 lat i mieszkam w okolicach Kędzierzyna-Koźla. Prawo jazdy mam od nieco ponad tygodnia, motocykla na razie brak. Zarejestrowałem się bo fajnie będzie popisać z ludźmi z niedaleka. No i jako, że na wiosnę chciałbym zakupić motocykl to i może odkupię od kogoś z forum. ;) Moim przyszłym moto będzie XJ600 bądź GPZ500. Planowałem CBR 600 F3, ale 100 kucy na kogoś kto przejeździł około 1k km na motocyklach o pojemności 600 to za dużo(zbyt małe doświadczenie).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No olej w głowie mam. ;> Cały czas myślę o tej CBRce bo jeżdżąc Xjotą znajomego czuję, że gdy ja zakupię to po sezonie chciałbym coś mocniejszego. A wolałbym kupić moto np. po szlifie i doprowadzić je do fajnego stanu i cieszyć się nim kilka sezonów. Z resztą czytałem, że CBR do pewnego zakresu obrotów nie jest takim szatanem jak się może wydawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam Cbr f4 i jest to mój pierwszy motocykl, kupiłam ją w tym sezonie jeszcze przed zdaniem prawka ;) nigdy na niczym innym wcześniej nie jeździłam (pomijając 20godzin 125-ką na prawku) i z doświadczenia mogę powiedziec, że jeżeli tylko masz rozum to nie bedziesz miał problemu :) Hania nie jest taka "dzika" kiedy nie chcesz, da się nią jeżdzić "spokojnie" :)

Pozdrawiam i LwG!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Mam Cbr f4 i jest to mój pierwszy motocykl, kupiłam ją w tym sezonie jeszcze przed zdaniem prawka ;) nigdy na niczym innym wcześniej nie jeździłam (pomijając 20godzin 125-ką na prawku) i z doświadczenia mogę powiedziec, że jeżeli tylko masz rozum to nie bedziesz miał problemu :) Hania nie jest taka "dzika" kiedy nie chcesz, da się nią jeżdzić "spokojnie" :)

Pozdrawiam i LwG!!

No to dzięki. Ogółem na motorowerach mam kilkanaście tysięcy zrobionych(nigdy na hińskich skuterkach, wszystko biegówki), ale na motocyklach coś około tysiąca dopiero mam. Czytając Twój post chyba jednak skuszę się na Hondę bo chciałbym sporta. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.