Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Na starcie chciałbym uprzedzić , że jestem nowy na tym fotum i z góry przepraszam za wszystkie nie dociągnięcia.Przejdę do tematu. Chciałbym sobie kupić kask,w którym będę mógł jeździć na mojej YBR, a w przyszłości na czymś mocniejszym(10KM szału nie ma), mam na to przeznaczone +/- 500 zł. Zależy mi żeby kask miał blende przeciw słoneczną , a przedewszystkim był bezpieczny .Co do koloru , cieszyłby mnie biało-czarny.Jeśli zapomniałem o czymś proszę pytać. Proszę o pomoc i pozdrawiam . ; )

Znalazłem kilka na własną rękę , nie chciałbym żebyście mnie uważali za lenia , nie oczekuje też że mnie ktoś wyręczy . Kaski :

- http://allegro.pl/kask-hjc-is-16-blenda-kominiarka-wysylka-xl-i2740638773.html

- http://allegro.pl/kask-shark-s800-rival-anti-fog-deflektor-wyprzedaz-i2727983562.html

- http://allegro.pl/kask-caberg-v2r-solo-czarny-polysk-rozm-xs-i2739506947.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zakup tak istotnego wyposażenia jak kask, poprzedzony powinien być przynajmniej "przymiarką". Ja nigdy kasków, ani ubioru nie kupowałem na aukcjach internetowych. Owszem, można jak najbardziej wytypować jakiś konkretny model kasku, ale ja bez przymiarki nigdy bym nie wydał kasy. Dobór kasku to sprawa indywidualna, musi być dobrze spasowany. Dlatego proponuję, byś poczytał na forach informacji na temat kasków, po czym w jakimś salonie "organoleptycznie" się do tego upatrzonego się przekonał - o ile cena w salonie motocyklowym będzie znacząco różnił się od tej na aukcjach, wtedy ewentualnie można zaryzykować zakup przez neta. Co do wyboru konkretnego modelu - ja Ci nie doradzę. Nie będę ukrywał, że kaski, które kupowałem do tej pory wybierałem raczej intuicyjnie - ten który był najlepiej spasowany, posiadał wszelkie atesty i wizualnie mi odpowiadał - wtedy taki kupowałem. Zdaję sobie sprawę, że nie należy żałować kasy na tak istotny element jak kask, ale ja raczej nie wydawałem więcej niż 300-400zł. Tyle z mojej strony. Powodzenia w szukaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie baw się w oszczędność. kask to najważniejsza część stroju. oczywiście możesz iść w plasik za nawet 300pln, tylko po co? poszukaj promocji na louis motocykle. i tak kazdy sklep kupuje z niemiec, a ci jako jedyni obnizaja ceny za niemcami. moze sie okazac, ze kupisz kask wart te 700-800 za 500 pod warunkiem, ze trafisz na model i rozmiar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.