Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Buty Richa Kart II - poszukiwane


Rekomendowane odpowiedzi

nie rozumię twojego problemu? w moto akcesoriach ściągną Ci te buty z innego sklepu w ciągu jednego-dwóch dni a jak nie będą pasowały to nikt przecież do kupna ich Cię nie zmusi, więc po co komplikujesz sobie życie?

Dokładnie. Mnie sprowadzili dwa Tankbagi, ale jeden nie pasował, a drugi juz sie zaczął pruć. A poza tym wiecie, ze wiele modeli tank bagów ma wymienne mocowania z magnesów na paski? Trzeba tylko sobie domówic płyte na zbiornik lub zamówic wersje na paski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumię twojego problemu? w moto akcesoriach ściągną Ci te buty z innego sklepu w ciągu jednego-dwóch dni a jak nie będą pasowały to nikt przecież do kupna ich Cię nie zmusi, więc po co komplikujesz sobie życie?

Muszą sprowadzać z Belgii bo w kraju nie mają. Sobie nie komplikuję życia, a innym też nie chcę.

Co innego gdybym je kupił - ale tego nie zrobię bo jestem w trakcie wymiany modelu (stare buty się rozpadły, w zamian dostałem nowe ale ponieważ nie ma KART I dostałem KART II, ten sam rozmiar ale są za ciasne bo są wewnątrz niższe i węższe). Mam do wyboru - większy rozmiar albo zwrot kasy. Problemem jest to że ten większy rozmiar też musiałby przyjechać z Belgii. Jest koniec sezonu i nie da się tej przesyłki załatwić przy okazji, a ja nie chcę niepotrzebnie narażać ludzi na koszty transportu jeżeli mam możliwość sprawdzenia rozmiaru przed zamówieniem. Stąd moje pytanie: "Czy gdzieś w pobliżu są takie butki na stanie?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest koniec sezonu i nie da się tej przesyłki załatwić przy okazji, a ja nie chcę niepotrzebnie narażać ludzi na koszty transportu jeżeli mam możliwość sprawdzenia rozmiaru przed zamówieniem.

Jasne, ja tez ich pytałem, czy to dla nich bedzie jakis problem :). Nie był i mogłem przymierzyc :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że HELDa mozna przestawić z magnesów na podkowę. W sw-motechu nie ma takiej opcji. Co do zamawiania to faktycznie Richa działa dziwnie. Dwa razy byłem na międzynarodowych targach i nawet nie było stoiska. Z powodu dostępności pewnie też nie bardzo się przyjęła choć sama firma ma już ze 40 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.