Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Szukam świadka G-ce, ul. Pszczyńska dn.19.09.2012


Alicja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam świadka mojego wypadku motocyklowego, dnia 19.09.2012 na ul.Pszczyńskiej w Gliwicach ok.godziny 15:00. Chodzi mi o kolegę motocyklistę, który jechał za mną granatowym BMW prawdopodobnie e39 kombii, o numerach rej. SGL ??, widział wypadek i się za mną zatrzymał, powiedział, że też jest motocyklistą i mi pomógł oraz przyprowadził sprawcę wypadku. Nie wiem, czy policja ma jego dane, bo jeszcze nie zakończono postępowania i nie chcą mi udzielić takiej informacji, a dane świadka potrzebne mi są do ubezpieczenia, to łatwiej mi będzie dostać świadczenie. To był wysoki chłopak, ok.30 lat, z bródką. Tyle pamiętam, zanim mnie zabrało pogotowie. Proszę o konktakt kogoś, kto może zna taką osobę, a może kolega jest forumowiczem? Mój tel. 692 297 784

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żona potrzebuje dane świadka i zeznanie do ubezpieczalni i pracy(wypadek w drodze z pracy), żeby mogły ruszyć procedury. Policja jeszcze nie zakończyła postępowania i co najwyżej może wydać zaświadczenie że zdarzenie miało miejsce. Jeszcze raz prośba jak ktoś zna tego gościa, dajcie znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wypadek z pracy czy do pracy wystarczy zaświadczenie z Policji o zdarzeniu.

Miałem taką sytuację 3 miesiące temu, auto mi wymusiło i przyłożyłem bez świadków.

Policja na komendzie głównej przy sądzie rejonowym w Gliwicach bez zbędnych pytań wydała zaświadczenia.

Ubezpieczalnie nie potrzebuje świadka wystarczy wziąć zaświadczenie z Policji o zdarzeniu.

Policja ma obowiązek wydać takie zaświadczenia.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co dzięki jak zwykle za adekwatne odpowiedzi. Jakbym nie potrzebowała tego świadka to nie zaczynałabym tematu. Wszyscy są tacy mądrzy, a ubezpieczalnie wiedzą swoje, bo jak się człowiek stara o odszkodowanie, a sprawca wypadku był pod wpływem to szukają dziury w całym. Nie życzę nikomu takiej sytuacji i nerwów. Na szczęście ostatnio spotkałam panią, która widziała, że policja spisała dane tego świadka, a to będzie istotne w sądzie, więc zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz może do rzecznika praw ubezpieczonych. Za bardzo kombinują. Jeżeli sprawca był pod wpływem to tym bardziej powinni płacić a później ewentualnie ściągać kasę od sprawcy jeżeli mają prawne uzasadnienie. To, że sprawca się uchlał / naćpał nie jest podstawą do tego, żebyś Ty traciła i czekała na kasę z jego OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.