Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Stojak do "KOTA"


DANIELEKiol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam stojaków do mojej Thundercata wiem jest ich sporo ale który byłby najbardziej odpowiedni? na tył jeszcze znajde ale przód to inna bajka sa stojaki które wchodzą pod lagi a podobno nie służy to moto moglibyście pomóc zima nie długo i chciałbym kupić sobie komplet czy wystraczy przynajmniej na tył? jak motor w garażu odstawiony podobno można też co jakiś czas przesuwać moto i wszystko będzie ok i nie potrzebne sa stojaki proszę o radę i opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze piszą.Tą rosso zniszczysz jak będzie moto stało w miejscu.Twardej gumie się nic nie stanie ale lepsze opony się odkształcą .Albo na stojaki albo przynajmniej raz w miesiącu musisz przesunąć kawałeczek moto aby zmienić punkt podparcia na oponie.Wystarczy z 10cm do przodu go dać albo do tyłu.Ja zostawiam moto na kołach i przepycham.Choć mam słabe gumy to i tak widać na nich płaski ślad jak moto stoi za długo w jednym miejscu.Teoretycznie powinno się przepychać co 3 m-ce,praktycznie wszystko zależy co masz założone.

Jak olejesz ten temat to potem będziesz jeździł i szukał przyczyny czemu masz drgania,wyważał itd a i tak to nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze piszą.Tą rosso zniszczysz jak będzie moto stało w miejscu.Twardej gumie się nic nie stanie ale lepsze opony się odkształcą .Albo na stojaki albo przynajmniej raz w miesiącu musisz przesunąć kawałeczek moto aby zmienić punkt podparcia na oponie.Wystarczy z 10cm do przodu go dać albo do tyłu.Ja zostawiam moto na kołach i przepycham.Choć mam słabe gumy to i tak widać na nich płaski ślad jak moto stoi za długo w jednym miejscu.Teoretycznie powinno się przepychać co 3 m-ce,praktycznie wszystko zależy co masz założone.

Jak olejesz ten temat to potem będziesz jeździł i szukał przyczyny czemu masz drgania,wyważał itd a i tak to nic nie da.

no to jak przesunę go raz na 3-4 tygodnie bedzie ok?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie. Dla samego stawiania moto na zimę nie jest stojak potrzebny. Też miałem ten dylemat przy pierwszym zimowaniu, ba nawet przed zakupem moto, ale kumple mnie od niego odwiedli i dobrze bo kilka $ w kieszeni. Fakt, czasem by się w tyle przydał, ale też nie robię sam takich rzeczy, żebym bez niego żyć nie umiał ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.