Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Czyszczenie, konserwacja całego moto:)


MichaelloEs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panie i Panów:)

Mam pytanie odnośne preparatów do naszych maszyn, konkretnie chciałbym usłyszeć Wasze zdanie nt. czegoś dobrego do wyczyszczenia felg, usunięcia rysek z zadupka i baku oraz z częsci metalowych(gdzie mamy m.in. podnóżki, czy choćby widelec przy kole przednim). U mnie kolor srebrny także wszystko co złe widać a nie do końca zawsze sie usunie. Także pytanko co do chłodnicy, jak usunąc robale?? Cisnienie i woda??

Nie chodzi mi tutaj tylko o info na temat nazwy preparatów(choć tez) ale tez kazdego pokolei indywidualne zdanie, na pewno co człowiek to opinia:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi - olej jadalny

ryski - pasta polerska np automax, potem wosk.

reszte ładnie czysci plak(nie pryskaj siedzenia bo sie slizga)

robale usuwasz zraszaczem do roslin i na mokra powierzchnie naklejasz husteczke higieniczna

albo recznik papierowy i zostawiasz, po 10 min sciagasz z robalami;)

A ja mam pytanie odnosnie browara, kiedy cos łykniemy:D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panie i Panów:)

Mam pytanie odnośne preparatów do naszych maszyn, konkretnie chciałbym usłyszeć Wasze zdanie nt. czegoś dobrego do wyczyszczenia felg, usunięcia rysek z zadupka i baku oraz z częsci metalowych(gdzie mamy m.in. podnóżki, czy choćby widelec przy kole przednim). U mnie kolor srebrny także wszystko co złe widać a nie do końca zawsze sie usunie. Także pytanko co do chłodnicy, jak usunąc robale?? Cisnienie i woda??

Nie chodzi mi tutaj tylko o info na temat nazwy preparatów(choć tez) ale tez kazdego pokolei indywidualne zdanie, na pewno co człowiek to opinia:)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.