Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Odnowiona GPZ


Norsen

Rekomendowane odpowiedzi

hmm no myśle że nic nie pomine to tak:

-klejenie plastików

-malowanie całego motocykla (Kolor wzięty z palety kawasaki)

-nowe naklejki + tankpad

-wymiana tarcz zegarowych na białe + zielone podświetlenie

-malowanie dekla + polerowanie tłumika

-nowe lusterka + kierunki

-nowa stópka(teraz ma czujnik)

-wymiana opony przedniej(dunlop)

-wymiana klocków hamulcowych przód(ferodo)

-wymiana oleju

-regulacja,czyszczenie gaźników

Regulacje + olej robiłem na przyszły sezon ponieważ był rozebrany, no a po co na zime znowu go na te zabiegi dawać :P

Akumulator ma nowy, więc mam nadzieje że teraz długo na serwisie nie zawita :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale myśle, że jak ją będe sprzedawać to kupiec będzie zadowolony, jak tak oglądam czasem gpztki na allegro, to bardzo mało się trafia fajnych, a jak już jakaś się wyróżnia to szybko schodzi ogłoszenie.

Chciałbym jeszcze kilka drobiazgów w niej zmienić, jak np carbonowa naklejka na korek wlewu paliwa, bo widziałem to w jednej gpz i wyglądało genialnie.

Ale to o takich rzeczach pomyśle na zime, jak troszke pieniążków wpadnie. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myslales nakeda zrobic? Bez czachy gpztka wyglada oblednie, kiedys na zlocie taka widzialem, przepiekna ! ;)

IMO - Plastic bez czachy kojarzy się tylko z trupem co go ktoś rozdupił. Jak chce potem tą GPZ'ke sprzedać to lepiej niech jest kompletna.

Poza tym bardzo fajna renowacja - trzeba to jeszcze zobaczyć z bliska na zlocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Sam nie, oddałem do warsztatu.

@Wicher masz na myśli zupełnie inne felgi, czy kolor inny, albo paski ;>? jak je widzisz

Wiesz co nie wiem :)

Maszyna odświeżona, wygląda elegancko, więc może felgi trzeba by po prostu wyrównać do poziomu reszty ;)

Kiedyś miałem FZS 600 i na poczatku wyglądał tak

00000001.jpg

A jak mi się zimą nudziło, to go trochę odświezyłem po całości i felgi zrobiłem w kolorze nadwozia a ranty wypolerowałem ;)

00000002.jpg

00000003.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom te felgi u Ciebie wyglądają zabójczo.

Ale nie wiem czy zielone by fajnie wyglądały, nigdy nie widziałem takich. Mi się osobiście podobają w motocyklach złote felgi + złote lagi. ale by tu nie pasowały tak mi się wydaje, chociaż może lepiej niż teraz.

A z ciekawości ile taki zabieg kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom te felgi u Ciebie wyglądają zabójczo.

Ale nie wiem czy zielone by fajnie wyglądały, nigdy nie widziałem takich. Mi się osobiście podobają w motocyklach złote felgi + złote lagi. ale by tu nie pasowały tak mi się wydaje, chociaż może lepiej niż teraz.

A z ciekawości ile taki zabieg kosztuje?

Kolor to juz indywidualna sprawa. Ważne żeby wiochy nie robić ;) Może po prostu polakieruj je na czarno ;)

Niestety nie wiem ile kosztuje taki zabieg, bo wszystko robiłem sam.Wydaje mi się jednak, że za zrobienie takiej felgi od poczatku do końca z materiałem 150-200zł, powinno być uczciwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.