Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ER6N na pierwsze moto


Gość narcyzik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Noszę się z zamiarem kupna pierwszego moto. Już wcześniej dokonałem selekcji i stanęło na Kawasaki ER6N. Kwota jaką chcę wydać to około 10 tyś, ale jeżeli znajdzie się perełka za 12 czy 13 to też nie będę go skreślał. Jako że jestem świeżakiem w tym temacie, chciałbym żeby ktoś tutaj pomógł mi w wyselekcjonowaniu ogłoszeń. Wkleje kilka propozycji które mnie interesują i jak ktoś spojrzy okiem fachowca to będę szczęśliwy ;) Pewnie wielu z Was potrafi ocenić stan już na pierwszy rzut oka.

Zauważyłem, że maszyny są dostępne w dwóch przedziałach cenowych - dziwnie tanie i wyjątkowo drogie, tzn. rozumiem przez to że czasami można znaleźć moto za 13 tyś z 2010 roku, wyglądające świetnie, a czasami za 15 tyś taki z 2006 roku. Druga sprawa, że są też takie za 9 tyś, więc rozrzut jest ogromny. Nie wiem do końca czy rocznik jest taki istotny?

Taki wpadły mi w oko.

http://allegro.pl/kawasaki-er6n-06rok-bezwypadkowy-katowice-mt03-fz6-i2576341507.html

ten wygląda świetnie, niby bezwypadkowy itp, ale jak spojrze na pozostałe aukcje od gościa to ma mnóstwo gratów do moto, więc być może tego też poskładał

http://allegro.pl/kawasaki-er6-n-2006r-dodatki-i2575456852.html

ten wydaje się w porządku,

http://otomoto.pl/kawasaki-er-kawasaki-er6-n-2007r-polecam-M3296575.html

tu zastanawia mnie to "odświeżenie", rozumiem że moto pomalowane itp, ale po co inwestowac w sprzet ktory sie sprzedaje

http://otomoto.pl/kawasaki-er-er6n-M3295357.html

tutaj też raczej nie widzę zastrzeżeń

Trochę jestem zawiedziony, że te motocykle są w takich ohydnych kolorach, ale to jest do przeżycia, interesuje mnie zielony kawasaki, ale z tego co wiem to taki kupię raczej tylko w salonie (chociaz z tego co wiem od 2012 jest dostepny tylko ciemnozielony), w kazdym razie temat do przeskoczenia przez dobrego lakiernika

pozdrawiam i dziekuje za pomoc :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór b.dobry jeżeli chcesz faktycznie nauczyć się i ogarnąć motor w 100%... ale! mówie Ci z mojego doświadczenia... po jednym sezonie mam pozamykane opony slidery przetarte i zaczyna mi brakować mocy... więc na pewno w przyszłym roku coś większego... dlatego pomyśl czy chcesz po dwóch latach zmieniać moto czy może kupić od razu Z750 i mieć moto na 3-4 sezony...

ogólnie ja miałem moto nowe ciągle seriwsowane w kawasaki wiec zero problemów... i tak jak koledzy napisali nie oszczędzam moto więc spokojnie możesz wchodzić w taki model ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o tym er6? http://allegro.pl/ka...2610125006.html dzisiaj go ogladalem i technicznie wszystko jest ok, ma troche rysek itp, gosc ktory sprzedaje to Grzegorz Chochół ( 2008 vice mistrz polski supermoto s2) to nie jego moto, tylko go sprowadził i sprzedaje, zrobił kupę dobrego w tym motocyklu i sprzedaje go ponieważ potrzebuje kasy na następne moto, ktore ma zamiar sprowadzic, motocykl nie jest powypadkowy (wszystko oryginalne i w miarę proste - sprawdzała osoba bardziej doswiadczona ode mnie), licznik na pewno cofnięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg na pewno jest kręcony, musze jeszcze dokumenty sprawdzic, ale z mojego dochodzenia gosc mowil ze moto ma od znajomego, ktory ma znajomosci gdzies tam za granica i kupil go w okazyjnej cenie, jest to prawodpodobnie pojazd zarekwirowany przez policje

wymienione jest faktycznie wszystko co opisane w aukcji, lagi są oryginalne, proste ,rama jest prosta (oczywiscie sprawdzone na miare mozliwosci)

cena byla jeszcze niedawno 10 tys, ale jak pisalem jedzie po jakiegos moto wyscigowego i potrzebuje kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze moto raczej po dzwonie (mówię o tym ER6 z Katowic). Oglądaliśmy to moto. Tarcze z rantami ( z takim przebiegiem to norma hahaha) Woda pod korkiem z baku. Malowane boczki i do tego pokrzywione. Rdza na spawie z główki ramy ( a to to już nie wiem skąd się wzięło). Generalnie troche lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co kupiłeś ? ER6? My szukamy już dłuższy dla kumpla na pierwsze moto. No powiem Wam, że to jakiś dramat jest! Jedno jest pewne- KAŻDY z handlujących u którego byliśmy to kawał sk******a! W niedziele jedziemy do Wrocławia obejrzeć Bandita. Znajomy polecił więc liczę że nie będzie lipy! Znaleźć moto w tym kraju to naprawdę sztuka.... bo dymać chcą na każdym rogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźć, a co dopiero sprzedać jak się w niego zainwestowało... Nic tylko zastanawiać się kaj to kupujący szuka dziury w całym. Najlepsze bo kiedyś kumpel na przeglądzie usłyszał (też po aerografie), że - ja panu nie podbije bo to pewno jest trup i krzywy xD.

Co prawda do jutra Kojot jest zarezerwowany, ale jak co możecie podbić po 12:00- jak będziecie zainteresowani dajcie cynk na PW to jak moto nie pójdzie to dam znać, bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kupile ER6 z 2008 roku w kolorze zielonym. Motocykl ma lekko porysowana owiewke prawa, prawie nie widac. W bardzo dobrym stanie. Kupilem od chlopaka w Krakowie, sprzedawal motocykl znajomej. Podjechalem ze znajomym mechanikiem z Krakowa, na miejscu okazalo sie ze chlopaki sie znaja. Moj znajomy robil mu kiedys motocykl wiec okazalo sie ze sprawa pewna no i od razu cena w dol. Dalem za niego 12500 do wymiany jest tylko opona z przodu ale to w przyszlym sezonie. Ma zamontowane troche akcesoryjnych dodatkow i kompletny wydech mivv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.