Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

01.09.2012r. "Kostkowice na dziko" po raz piąty!


Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku zapraszamy na zlot lub jak kto woli, biwak motocyklowy, który odbywa się w Kostkowicach (powiat Zawierciański). Jak co roku napiszę ten sam skrót imprezy:

-nie ma bramek

-nie ma kapeli

-nie ma striptizu

-nie ma zaplecza

-nie ma tłumu

Za to jest:

-nieskrępowana przestrzeń

-Borys z gitarą i Burza z organkami

-brak scenariusza zdarzeń

-las, woda, słońce piasek i kawałek asfaltu gładkiego jak szkło.

-kameralne grono pozytywnie nastawionych i zawsze ktoś nowy.

Spotykamy się kilka kilometrów od głównej drogi nr.78 z Siewierza do Kielc, także z trafieniem nie będzie problemu. Pytania tutaj lub 503-678-613.

Byłeś- wrócisz. Nie byłeś- przyjedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem wczoraj w miejscu planowanego zlotu. Dokładnie w tym miejscu jest ustawiony tymczasowy bar który będzie jeszcze otwarty w dzień naszego zlotu. Do naszej dyspozycji będą kiełbaski z grilla, piwa lane i butelkowe, zapiekanki etc. oraz zadaszona scena z nagłośnieniem. Muzykę możemy odtwarzać tylko z płyt cd (jeśli ktoś chciałby brać). Przykładowe ceny: kiełbasa z chlebem i sosami- 6zł, piwo lane 0,4- 4 zł, zestaw schabowy+ziemniaki+surówka - 10 zł. Jak mi się coś przypomni to dopiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w miejscu planowanego zlotu. Dokładnie w tym miejscu jest ustawiony tymczasowy bar który będzie jeszcze otwarty w dzień naszego zlotu. Do naszej dyspozycji będą kiełbaski z grilla, piwa lane i butelkowe, zapiekanki etc. oraz zadaszona scena z nagłośnieniem. Muzykę możemy odtwarzać tylko z płyt cd (jeśli ktoś chciałby brać). Przykładowe ceny: kiełbasa z chlebem i sosami- 6zł, piwo lane 0,4- 4 zł, zestaw schabowy+ziemniaki+surówka - 10 zł. Jak mi się coś przypomni to dopiszę.

O której godzinie się tam ktoś pojawi?? Może podjadę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od rana w sobotę, przygotuję coś do siedzenia, zapewnię opał żeby starczyło do rana i będę rozganiał potencjalne chmury ;) Myślę,że od popołudnia zacznie się zjeżdżanie i rozstawianie namiotów. Jakby się wyklarowała jakaś zbiórka w Zawierciu to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam się zamiar pojawić tylko jak wygląda nocleg pod namiocikiem czy pod chmurka :)

Nie myślcie tyle jak spać, tylko jak się bawić;) z doświadczenia powiem, że na pod chmurką trochę za chłodno, lepiej przekimać w namiocie lub chociaż w spiworze na karimacie. Co do pomysłu ze spaniem poza zlotem, to nie najlepszy pomysł, bo imprezka zazwyczaj uspokaja się nad ranem. Szkoda czasu na dojazdy i.... spanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu obiecalismy sobie w trójkę ( Dual z Zawiercia , Borys z Katowic , i ja Antek z Wolbromia )

Że raz do roku musimy spotkać się na Kostkowicach .

Teraz dotrzymujemy sobie słowa po raz Piąty :)

Bez wzgledu na warunki atmosferyczne .

- Tajfuny , trzęsienia ziemi , powodzie , trąby powietrzne oraz popioły wulkaniczne .

Będziemy się tam bawić do rana .

- Kto był ten wie .

- Kto nie był niehaj przybywa by się przekonać .

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia 1 Września 2012

:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc podjeżdżajcie

:) ognisko będzie płonać do rana. kiełbaskę zagrzać i w kameralnym gronie browarka przy rozmowie osuszyć .

Czy nas będzie 10 czy 50 zalezy tylko od was . Lecz zapewniam że nie zawsze ilośc znaczy jakosć . Na koniec z wszystkimi będziecie po imieniu i będziecie wyczekiwać następnego spotkania .

Pozdrawiam i jeszcze ras zapraszam .

:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziecie drogą nr. 78 z Siewierza w kierunku Kielc. Po drodze mijacie Porębę, Zawiercie, Lgotę aż dojedziecie do Kroczyc. Droga główna skręca tam pod kątem prostym w prawo. Wy w tym miejscu skręcacie w lewo i od razu w prawo na Kostkowice. Miejscowość Kostkowice przejeżdzacie i po wyjechaniu z miejscowości skręcacie w pierwszą (i jedyną) asfaltową drogę w lewo. Po przejechaniu pół kilometra po prawej będziecie mieć jezioro, a po lewej pod lasem nasz zlot. W razie wątpliwości w trasie, dzwońcie do mnie 503-678-613 Dominik.

post-180111-0-15744400-1346345254_thumb.

post-180111-0-15744400-1346345254_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

będziemy na parkingu przy Urzędzie Miasta w Zawierciu o godz. 15tej,

więc jak coś to możemy razem podjechać na miejsce ;)

Przypominam, że należy zabrać ze sobą:

- 1kg kiełbasy,

- 2 kg wódki,

- 1 wiadro piwa ;)

W takim razie do zobaczenia :)

P.S.

Spotykamy się bez względu na ilość ochotników i ilość wody w chmurach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano,

będziemy na parkingu przy Urzędzie Miasta w Zawierciu o godz. 15tej,

więc jak coś to możemy razem podjechać na miejsce ;)

Przypominam, że należy zabrać ze sobą:

- 1kg kiełbasy,

- 2 kg wódki,

- 1 wiadro piwa ;)

W takim razie do zobaczenia :)

P.S.

Spotykamy się bez względu na ilość ochotników i ilość wody w chmurach :]

Jak zdążę się wyrobić do 15 to podjadę pod urząd i zabiorę się z wami bo i tak przez Zawiercie cisnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.