Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moja Gs'ka :]


Smyszki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

I się stało.. Gs'ka potrzebuje pierwszy raz ode mnie pomocy.. a mianowicie napęd.. Może inaczej, zębatki ok, łańcuch już nie.. Byłam dzisiaj w Damir Team'ie.. Nie da sie już uratować łańcucha.. A nie będę czekała, aż całkowicie powie 'Nie' .. Więc jutro jadę wymienić zębatki i łańcuch .. Mam nadzieje, że tylko to będzie do wymiany ...

P.s - Na ile km starcza Wam tak średnio napęd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie polecają wymieniać samego łańcucha,(szybciej sie :dojedzie:) tylko odrazu komplet, z tego co widze to zakładać najlepiej jest zawsze wzmocniony (X-ring-owy) roznica miedzy zwykłym w cenie niewielka a przebiegi większe..i teksty ze jak sie jezdzi spokojnie to nie ma co brac wzmocnionego można se darować ;)z zebatkami to coś pod 400zl pewnie wyjdzie. a co do przebiegów to 15tyś to tak spokojnie do wymiany chyba ze sie bedzie łańcuch smarowac jak bozia przykazała co 500km :lol: to wtedy pewnie ponad 20tys spokojnie nakreci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cały napęd mam policzone 430zł + robocizna.. Z tym, że łańcuch mam ten zwykły całkiem zamówiony.. Zadzwonie jutro, spytać się czy da rade wzmocniony i jak to cenowo wygląda..

Kurcze, to Gs'ka trochę wytrzymała.. Bo mam niecałe 21tys zrobione.. a z tego co wiem, to napęd nie był wymieniany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to calkiem fajnie, zwlaszcza ze nie wiadomo jak jezdzil poprzedni wlasciciel ...z tego co widze np na allegro to ceny kompletów (ze wzmocnionym xrin-owym) są od 360 - 400zł +10/15zł przesyłka np tu http://allegro.pl/lancuch-zestaw-napedowy-did-suzuki-gs-500-i2519204412.html..a co do roboty samemu.. to jeszcze trzeba doliczyc klej do polączen zrywalnych no i jak zakuwany to zas zakuwarke trzeba by mieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za cały napęd mam policzone 430zł + robocizna.. Z tym, że łańcuch mam ten zwykły całkiem zamówiony.. Zadzwonie jutro, spytać się czy da rade wzmocniony i jak to cenowo wygląda..

Kurcze, to Gs'ka trochę wytrzymała.. Bo mam niecałe 21tys zrobione.. a z tego co wiem, to napęd nie był wymieniany..

W skład wycenianego zestawu napędowego w dniu wczorajszym dla Ciebie wchodzi :

Łańcuch DID520 VX2 -łańcuch wzmocniony :)

zębatki przód i tył JT

to tak by uściślić;)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. Widziałam prócz mojej Gs'ki jeszcze jedną, właśnie czarną.. Z tym, że zauważyłam ją dopiero jak wyjeżdżałam z Chudowa.. Jak Ci się sprawuje Gs'ka..? Powiedz mi masz jakiegoś zaufanego mechanika czy serwis, gdzie jeździsz z Gs jak jest taka potrzeba?

Serwis? to tylko DamirTeam, ale to już chyba wiesz, ostatnio olej filtry, gaźniki, umówione na termin, wykonane,wszyscy zadowoleni.

Co do sprawowania GS'ki to na razie bezproblemowo, ma już 32.ooo km i rośnie :-)

Ale powoli trzeba będzie zmienić na coś mocniejszego - może jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luckyluke28 kieta 'funkel nówka' hihi śmiga, aż miło.. w końcu łańcuch przestał do mnie "przemawiać" podczas jazdy.. Co mnie bardzo cieszy.. Co do pogody, to już praktycznie pod samym serwisem jak byłam zaczęło padać. Wracając do domu, już nie padało ani w Wodzisławiu, ani w Rybniku :)

Mimo, że portfel stał się troszkę chudszy, ciesze się, że teraz trafiłam do Damir Team, a nie w momencie, kiedy przyczepką przywiozła bym im Gs'ke.. :)

JanPawelS co racja, to racja. Serwis - tylko tam. Ładnie Ci już Gs'ka przejechała.. Długo ją masz? Jak z awaryjnością? :)

Dzisiaj jeszcze jadę do Sylwi, zmienić filtr powietrza w Gs'ce.. Bo filtr zalegał mi w domu od marca, a przydało by się go już zmienić .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.