Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

ZACZYNAJĄCY PRZYGODĘ INACZEJ WITAM ;) "POZDROWIENIA" DLA PITSTOP SOSNOWIEC


ADAMS86MCE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr.Cookie

Ale jak to uzasadnili ?

jak to powiedzieli ?

Nie zrobimy Ci tego bo najpierw masz przejechac 5 tys na pizdzie i wrocic?

Czy moze nie zrobimy bo memnbrany uszkodzone, badz cokolwiek innego ? ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwszej regulacji umówiłem się na drugi termin na poprawę. umawiałem się 2 razy bo pytam kolesia w jakim czasie się wyrobi (powiedział do 3 godzin), to przyjechałem z moją i chcieliśmy iść pospacerować to mi powiedział że tak nie może mi przyjąć maszyny bo z 3 godzin może się zrobić nawet 5 (paranoja jakaś). to przyjechałem na następny termin (piątek z samego rana jak kazał serwisant który jak się okazało spóźnił się godzinę do pracy) i sprzęt miał być na popołudnie (bo na sobotę rano mieliśmy zaplanowany wyjazd z moją ekipą) no i dupa, na piątek się nie wyrobili, mieli dzwonić w sobotę z samego rana no i dupa bo moto było do odbioru dopiero po 13, no i wyjazd mi przepadł, więc przyjechałem po moto w spodenkach bo jechałem prosto od nich na plażę 4 kilometry dalej. i najlepsze bo koleś widząc jak się ubrałem kazał mi przepalić moto czy dobrze chodzi hehe. wyśmiałem go i powiedziałem że wieczorem wkoczę w kombi i sprawdzę. no i tak zrobiłem, okazało się tragedia. A żeby było ciekawej to przy odbiorze mu mówiłem że moto ma za bogatą mieszankę i że dalej nierówno chodzi, ale mi wparł w żywe oczy że te modele tak mają...

No i na następny tydzień znowu pojechałem to reklamować to usłyszałem że muszę go przepalić. Jak odpowiedziałem że nie mam jak tego dokonać, bo nie mam czasu na takie wycieczki i że przy takim spalaniu to nie będę marnował paliwa to mnie wyśmiali że takie moto musi palić dużo i że 11 litrów to i tak mało. Wtedy nie wytrzymałem i olałem polemikę z nimi bo stwierdziłem że to nie ma sensu skoro oni swoje i nie chcą przyjąć maszyny. I na tym się zakończył temat "reklamacji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.