Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co zrobić z kolekcją staruszków?


Viking

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Szukam porady/pomocy.

Od jakiegoś czasu powiększam swój zbiór. Obecnie mam 6 kompletych zabytków, mam też kilka w częściach lub na pewnym etapie kompletowania.

Niestety niedługo będę musiał zrezygnować z pomieszczenia w którym je przechowuję.

Nie dysponuję garażem a wszelkie prace w tym temacie dotychczas wykonywałem w piwnicy...

I tu pojawia się problem.

Obecnie nie stać mnie na zakup murowanego garażu i nie mam gdzie tego złomu przenieść.

Myślałem kiedyś nad stworzeniem czegoś na kształt muzeum starych motocykli - chętnie połączę siły z kimś kto zajmuje się tym tematem - nie jest moim celem zarabianie pieniędzy - mnie wystarczy żeby sprzęt nie rdzewiał w piwnicy ale żeby stał w jakimś odpowiednim dla siebie miejscu i przynajmniej na ten lokal zarabiał.

A zawsze znajdzie się kotoś chętny pooglądać.

Czy macie pomysł gdzie można by to ulokować? Chętnie wynajmę coś rozsądnego w Rudzie.

Mogę ewentualnie wypożyczyć sprzęt w formie kolekcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym się z tobą zgadał i ci pomógł nawet z transportem problemu by nie było, bo mam brata z przyczepą. Obecnie mam domek na wykończeniu z dużym garażem i piwnicami, więc miejsce dla twoich maszyn by się znalazło, niestety dość dalego od ciebie bo w Katowicach( przy Tychach dzielnica). Sam chętnie w miarę moich możliwości poduczyłbym się i pomógł ci w odrastaurowaniu pięknych zabytków, a i z chęcia od czas do czasu przepalił i rekreacyjnie objeździł, aby się nie zastały. :) Jak coś pisz na PW. Najpóźniej do dwóch miesięcy byłaby możliwa przeprowadzka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.