Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Młodzi (stażem) motocykliści


dembis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i podpinam się , nie chce nowego tematu odpalać.....Pytanko---> lata ktoś jutro w okolicach Gliwic,podpiął bym się? jeżeli nie to sam śmigam na górę św. Anny ( ok 45km od Gliwic) więc może ktoś się przyłączy, max 140 kmh ;) , to mój pierwszy sezon i nie chce by był ostatni. LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na jutro planuje wyjazd do szczyrku z kumplem. Jak ktoś chce może sie dołączyć. Im więcej tym lepiej ;)

.... no to by było dobre lecz puki co szukam czegoś bardziej w okolicy ;)

ja coś będę śmigał przynajmniej tyak planuję ale dopieor kolo 13. myślę, że wiecej chętnych się znajdzie.

.... od rana będę latał po okolicy, jak się zadeklarujesz że chcesz lecieć ze mną na g.św.Anny ( chyba że masz inną miejscówkę) to podjadę gdzie trza na tą 13... +/- 15 min ( honda cb 450s) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja lece z kumplem i plecaczkami gdzies koło 11-12. Najlepiej jak najwczesniej bo pozniej to juz po 15 sie zaczyna robic coraz zimniej, a szczególnie w górach.

Pozwiedzamy pare miejsc, kawka albo jakas kiełbaska na salmopolu i do domu. Może nawet zajedziemy na tame do Żywca. Cała trasa ze zwiedzaniem to ok 180-200km, ponieważ bedziemy zajeżadzac do innych miejsc po drodze jeszcze.

Jak ktos chetny,a nie moze o tej godzinie to poczekamy w ustroniu albo okolicach. Podacie nr tel i damy namiary gdzie bedziemy czekac, a wrócimy razem.

Jakby co to mój nr 795878431. Jakbym nie odbierał to mozliwe ze bede juz jechał wiec prosze o wysłanie sms z informacja o której bedziecie jechac,a my napiszemy gdzie bedziemy czekac.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo ale tu bieda, więc jako "autor tematu" czuję się w obowiązku coś ogłosić :) Z tej okazji że czwartek jest teoretycznie wolny, padł pomysł "Alko Spotu" w dniu 31.10.2012 r. Mam nadzieję że część z Was nigdzie nie wyjeżdza na amerykańskie Halloween więc spotykamy sie o 17 w Hard Rock'u w Chorzowie!

Wpadajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.