Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Młodzi (stażem) motocykliści


dembis

Rekomendowane odpowiedzi

tak masz racje, jazda w tych warunkach to była skrajna nieodpowiedzialność i głupota, ale nawałnica złapała mnie w lesie wiec zdążylam tylko zjechać na bok, zatrzymać sie i kombinować co dalej, telefon mi zalało, nie było jak zadzwonić czy reszta jest cała, czy udało sie im gdzies zjechać, jak ucichło to doturlałam sie na stacje gdzie było już dwóch motocyklistów, a jak ustało to nie było wyjścia jak tylko zakasać rekawy i jechać dalej bo do domu daleko, Katowice zalane... ale dotarliśmy cali i zdrowi- wszyscy, kolege z Opola cała zabawa ominęła bo jechał w drugą stronę... głupota, glupotą, ale wyciągnęłam wnioski i mam nadzieje ze sie nie powtórzy :)

a swoją drogą nie wiem jak i skąd chłopaki dowiedzieliście sie, że sie "zgubiłam" (w sumie to wiedziałam gdzie jade tylko było mi bardzo cieżko jechać w takich warunkach) i jakie to poruszenie, ale dzięki za troskę :) i chyba jestem Waszą dłuzniczką ;)

Co masz na mysli że kolega z Opola jechał w drugą strone? To Wy nie jechaliście razem?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie bo on zjechał tam na Opole gdzieś ale ja już nie pamietma gdzie to było, pod jakimś wiaduktem

No to coś nie zrozumieliśmy się. Pod stadionem była mowa że odbijacie razem na S1 żeby się dostać na A4 i aż do sośnicy jechalibyście razem. Jeszcze na skrzyżowaniu przed tymi rozjazdami staliśmy wszyscy na czerwonym. Byłem chyba kilka aut za Wami a nie chciałem sie pchać do przodu. Potem jak ruszyliśmy to wydawało mi się że skręciliście na tą S1 czyli na Dąbrowe bo już nie było Was widać. No ale najważniejsze że wszyscy dojechali:)

W niedziele na Wrocław lecimy?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No afery nie ma:) Na drugi raz to trzeba wbijać na jakąś stacje i siedzieć choćby do rana;). A to że się "zgubiłaś" wynikło może z tego, że dzwoniołem do Dembisa z pytaniem czy ma namiar do kogoś z Twoich stron bo Twoja komóra była "out of order" a chciałem się upewnić że jakoś dojechaliście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie jechali drogą 79 to będę czekał zaraz za mysłowickim mostem w Sosnowcu, ul. Orląt Lwowskich, dajcie znać na kom.jak będziecie wyjeżdżać z Chorzowa.

P.S. Już nie chciałem wczoraj nic pisać, ale sprawdziła się ta prognoza:

http://meteo.icm.edu...pl&cname=Krak�w

Jutro ma być lepiej, ale bez szału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela 8 lipca wypad na wyścigi Ostrava-Radvanice

Wyjazd godz.8:00 +10 minut Katowice, ul. Kościuszki (stacja LOTOS po prawej stronie obok salonu Hyundai/Renault/FIAT), podłączenie się do grupy w Żorach (Warszowice-zajazd wesołe koniki jak ktoś ma bliżej) i ok.godz.9 wspólny wyjazd do Czech.

Co zabrać? Ok.300 koron czeskich (ok.50zł). Wejście na teren wyścigów kosztuje 100 koron + wiadomo na jakieś picie, jedzenie etc. Zabieram ciuchy na przebranie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.