Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Młodzi (stażem) motocykliści


dembis

Rekomendowane odpowiedzi

ja też nie wiem jeszcze o której (pewnie o 18.00 ostatnio też tak był), wstepnie jade z podwójną obstawą ale to jeszcze nie jest pewne :P na pewno śmigniemy na Katowice wiec najlepiej gdzieś po trasie, może na którejś stacji paliw, a o której to zalezy od Ciebie ja nie wiem ile się jedzie tam od Siemianowic, ja zawsze wyjeżdżam 2 godziny przed meczem i dojeżdżam tak w sam raz żeby kupić bilety i fajną miejscówkę znaleźć :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą niedzielę prawdopodobnie połączę przyjemne z pożytecznym i planuje wyjazd do Olesnej obok Frydka Mistka Czechy. Jest tam otwarty Aquapark, jedzonko i takie tam.

130 km od Chorzowa nie trzeba płacić za przejazd. Cały dzień pobytu na obiekcie to 110 koron od osoby dorosłej, parking za godzinę to 10 koron (nie wiem ile za motocykl)

http://www.tixik.net...sna-2360820.htm

Czekam na inne propozycję jestem otwarty :) ale ma być w niedziele 30 st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, ale to nie ten łikend tylko 7-8 lipca... :)

A teraz sobota/niedziela będzie 30czerwiec/1lipiec, coś kombinujemy? B)

Kurde zakręciłem się :)Faktycznie to przyszły weekend! Jesli chodzi o sobote to jestem dostepny dopiero koło godz 15, a w niedziele jestem wolny od rana!:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą niedzielę prawdopodobnie połączę przyjemne z pożytecznym i planuje wyjazd do Olesnej obok Frydka Mistka Czechy. Jest tam otwarty Aquapark, jedzonko i takie tam.

130 km od Chorzowa nie trzeba płacić za przejazd. Cały dzień pobytu na obiekcie to 110 koron od osoby dorosłej, parking za godzinę to 10 koron (nie wiem ile za motocykl)

http://www.tixik.net...sna-2360820.htm

Czekam na inne propozycję jestem otwarty :) ale ma być w niedziele 30 st

No to pojechałem - idę do pracy w niedziele. Ale następny na 100% jestem dyspozycyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoo no to witam oficjalnie :) Od Następnego weekendu myślę się już z wami gdzieś zabrać na 98% oczywiście jak mnie przygarniecie hehe :-)

My nie jesteśmy od przygarniania, ale jest taki dział :) Jeśli tutaj coś piszemy to uważaj to za latanie otwarte...

no no ale wpisowe musi być ;d

Dobrze kombinujesz :DMisiek_ musisz jechać z nami :P:D

No to pojechałem - idę do pracy w niedziele. Ale następny na 100% jestem dyspozycyjny

:/ Plany na sobotę też będą... a za tydzień może pojedziemy na te wyścigi co pisał Grzesiu B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie jesteśmy od przygarniania, ale jest taki dział :) Jeśli tutaj coś piszemy to uważaj to za latanie otwarte...

Dobrze kombinujesz :DMisiek_ musisz jechać z nami :P:D

:/ Plany na sobotę też będą... a za tydzień może pojedziemy na te wyścigi co pisał Grzesiu B)

Jesli chodzi o te wyscigi to myslałem o niedzieli gdyż w sobote bedę pracował do 22 niestety ! Ale chetnie także rozpatrze inne propozycje na niedziele :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Moszna :D BO na tej mapce z googli nic nie ma ;) Zamek jest bardzo ładny a park wokół niego jeszcze fajniejszy, polecam :)

Postaram sie z Wami polecieć jak tylko uda mi się na benzynę wynaleźć jakieś pieniadze :) Będzie problemem jakbyście zrobili krótką przerwę na Stacji na Pyskowicach? To tam bym dołaczył?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.