Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Młodzi (stażem) motocykliści


dembis

Rekomendowane odpowiedzi

jaaaa ;d Monika to dziewczyna ;d

swoja drogą wróciłem właśnie z zakupów :D kupiłem navi Larka na moto, więc teraz żadne trasy mi nie straszne ;d tylko jak to cholerstwo zmontować :D mały jakiegoś magika od kabelków ;d

po nicku ciężko było stwierdzić że to dziewczyna;)

a magika mamy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się odmeldowuję, dzięki wszystkim :)

Tylko nie wiem czemu ten hornet cały z błota... ;P

Witam.....a ja załuje ze mnie z plecaczkiem nie było z wami,ale po meczu rozpacz mnie chwyciła i za duzo browarków poszło wiec wolałem nie ryzykowac,a i tak zonka mnie wstrzymuje od jakichkolwiek wypadów na moto bo za 7 dni wybywamy na wczasy nad Morze Czerwone wiec chce zebym był cały hihihi To po ostatnim razie jak 2 dni przed wylotem do Turcji zrobiłem małą kopyrtke na moto i na wczasach cały potrzaskany byłem hehehe,ale czytam ze wypad u was był udany i tak trzymac:) :):) Jak wrócimy z byczenia sie od Arabów to napewno jeszce nie jeden wypadzik z wami zaliczymy....Pozdrawiam wszystkic i do nastepnego razu:) :) zycze wam zajebistych wypadów i bez zadnych przykrych wydazen...Pozdro

Miłego wypoczynku i zgłoście się jak wrócicie :)

Dwa t-caty co sie odpieły w zakopcu dotarły teraz 500 km dzisiaj padło u nas :) ja sie trzymam ale plecaczek wyjebany na maxa :D

Nie no mój plecaczek nawet spoko :D

co z tego jak te najfajniejsze już śmigają na swoich maszynach ;)

Jesteś pewien że żona tu nie trafi?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bym wyjechał w Nd z rana by na miejscu być ok. południa. Wjazd na przełęcz Krowiarki, tam zostawiam sprzęt i dalej łagodnym szlakiem do schroniska na Markowych Szczawinach, potem atakuję szczyt (dwie opcje: Percią Akademicką; jakieś klamry, łancuch lub trochę dłuższe podejście przez przełęcz Brona i Kościółki.) Szczyt! oglądam widoki Panorama Tatr, Oravy, Zawoja, Beskidy, odpoczywam, ładuję "baterię". Potem zejście po "grani" przez Gówniak, Kępe, Sokolice do Przełeczy Krowiarki.

Trasę można odwrócić, czyli zacząć ostrzej, zakończyć łagodniej. Jak czasu, sił i chęci starczy to myślałem jeszcze skoczyć nad Oravską Zaporę. Generalnie to akurat Pn mam wolne i czas mnie nie goni, także nawet mam osobiście ocję noclegu na kempingu nad tą wodą....

Takie osobiste pomysły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze perć akademicka/akademików

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Babia_G%C3%B3ra_035.jpg&filetimestamp=20120101175208

Ogólnie całość przejść to szacuję na jakieś 6 godzin plus odpoczynki. Oczywiście to już konkretne górki miejscami, więc kondycja i odpowiednie buty gwarancją sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, wróciłem dopiero teraz, wczoraj odwiedziłem jeszcze znajomych, a dzisiaj skoczyłem na Słowację, niestety dopadła mnie ulewa i zimno się zrobiło. Widoków nie było, ale mam już rozeznanie w terenie. Obczaiłem kilka fajnych dróg na przyszłość. Dzięki za towarzystwo. Dajcie może jakieś e-maile, to wyślę foty. Do następnego, Cześć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.